Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a koszorúslányruha milyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a koszorúslányruha milyen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik ismerősömnek volt most ilyen, és elgondolkoztam rajta hogy jövőre ha koszorús leszek, ilyesmi milyen lenne. Nem tudom rendesen látszik-e, de hátul földig érős.


2011. okt. 11. 22:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez tényleg nem szép. Sok is, habos-babos is, és a lábakat is szerintem aránytalanul nagynak látattja. Egy esküvőn pedig mindenki azt mondja, hogy jaj de szép a menyasszony, jaj de szép a vőlegény, a koszorúslányok meg egyenesen tündériek. Az más dolog, hogy mikor haza mennek, akkor meg mondják, hogy te Józsi az a koszorúslány, hogy volt felöltözve, túl öltözte a menyasszonyt, hát mit képzel magáról stb. Egyébként a menyasszonynak nincs semmi kívánsága a ruha fazonját, színét illetően?
2011. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
egy torta. Nem szép
2011. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kifejezetten csúnya.
2011. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Se a szín, se a fazon nem tetszik, elől úgy néz ki, mintha leszakadt volna. Borzalmas.

Ez csak feltűnősködés. Egy esküvő ne a koszorúslányról szóljon, hanem a menyasszonyról.

Ja és még annyit tennék hozzá, hogy nem biztos, hogy te fogod eldönteni, hogy milyen ruhád legyen ha majd koszorúslány leszel. Mert vannak ahol a menyasszony választja ki a színt, formát! Jobb esetben a fazonnál több lehetőséged lesz választani! De ép ésszel egy menyasszony nem fog olyat ruhát választani, ahol a koszorúslány fog kitűnni!

2011. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
undorító
2011. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is ronda.

Elég fura a fazonja.

2011. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
izlestelen
2011. okt. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kimondottan csúnya ez a ruha. Még jelmezbálra is sok(k).
2011. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!