Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete koszorúslányruha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete koszorúslányruha? Szerintetek milyen lenne? Nekem ezek nagyon tetszenek, csak nem tudom a vendégekből milyen "gondolatokat" váltana ki. Képek:

Figyelt kérdés

Fekete koszorúslányruha:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ezek menyecskeruhának?

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 21. 13:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gyönyörűek! Én tátott szájjal bámulnám őket, tetszenének!:D
2010. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szépek a ruhák de én a helyedben maradnék a "hagyományos" színeknél. ez azért mégse a te napod, hogy azt vegyél fel, amit akarsz. másfelől elég feltűnő jelenség lennél ebben a ruhában és ez nem szerencsés a menyasszonyra való tekintettel. de ez csak az én véleményem.
2010. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a koszorús lányok ruhája legyen sokkal egyszerűbb ne ilyen habos babos, az se jó ha túlöltözik a menyasszonyt.És a fekete szerintem nem túl jó választás, elvégre ez egy vidám nap, szerintem legyen inkább barackszín vagy rózsaszín esetleg orgona lila ilyesmi!:)
2010. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
85%

Ezek valami gyönyörűek!!!

:D

2010. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%

Gyönyörű. Az én menyasszonyi ruhám fekete fehér volt, javarészt fekete, aljában volt fehér.

Menyecskeruhából én az utolsót választanám. Az én menyecskeruhám ez volt :)

[link]

Erre a fekete fűzősre gondolok, csak piros feketében. Én varrattam.

2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
92%

mivan ha a kérdező a menyasszony? és ő válogatja a koszoruslányruhákat?

(már csak mert a menyecskeruhát is nézi)


menyecskeruhának az ami piros-fekete az gyönyörű

2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
92%

úgy gondolom, ha ilyen 'kirívó' személyiség vagy alapvetően, akkor az eskövődön sem lepődne meg senki a ruhákon. sőt!!:)

a ruhák szépek, ha ilyen bevállalós vagy, hogy szereted az extrém dolgokat, akkor nyugodtan. hiszen ez a te napod! neked kell teljesnek érezni, és jól érezni magad, kibontakoznod.

2010. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
43%

Azért még a fekete szín akármennyire szépek ruhák nem esküvőre valók.( a fekete nekem mindig is gyász szín marad)

Nem beszélve arról,hogy ezek a ruhák szerintem nem koszorúslányruhák hanem Báli ruhák....

Ja,és tényleg nem túl szerencsés dolog a menyasszonyt túl öltözni...

A koszorúslányruha számomra még mindig piros...

2010. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
80%

13.19 es vagyok.Javítok:

A menyecskeruha számomra még mindig piros...

2010. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
83%
Szép de morbid.
2010. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!