Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy 2009-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy 2009-es modell esküvői ruha bérlése? Kb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

110 e-től felfele. Voltam egy olyan szalonban, ahol barátilag 130 e-ért akarták kiadni, úgy, hogy már volt valakin, az anyag meg volt törve, és az esküvőnkig még 3 embernek volt kiadva. Ehhez még plusz kiegészítők bérlése...

2008-as francia Hervé ruhám lesz, senkin nem volt még, az esküvőig már nem is adják ki, 80 e-ért bérlem, ebben benne van a spanyol földig érő csipke fátyol, összes kieg, ékszerek, és egy a menyasszonyival megegyező abroncsos újasszony ruha is.

2009. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Függ attól,hogy területileg hol bérled,városban üzletek közt is van különbség.Az ár,nos 70től felfelé és határ a csillagos ég.A szalonokban még rászoktak tenni amolyan biztosítási pénzt is,én voltam olyan esküvőn ahol a ruha bérelten 150 volt és falusi parasztos lagzi volt,homokos talajjal.A mennyasszony szegny egész éjjel feszengett,nehogy bepiszkítsa a ruhát,mert akkor 200at fizettettek volna vele,ami lássuk be nem kicsit gáz:S.

Szóval változó,ha nagyon olcsón akarsz akkor a legegyszerűbb ha megvarratod.Anyum exfőnökének a lányának voltunk az esküvőjén.30ért varratott ruhát de én olyan gyönyörű még nem láttam(ez olyan 6-7 éve lehetett),pedig értek hozzá.Szűkített sellőfazonű volt,mint a 20-30as években amikor a nők összekötötték a hosszú szoknyájukat alul,hogy ne fúlja fel a szél kocsikázáskor,nagyon szép volt és olcsón megúszta.Tényleg az a legegyszerűbb ha varratod,örök élmény marad és olcsóbban kijössz:))

2009. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a sellős kijött, de egy nagy abroncsos varratva nem jön ki 30 e-ből!
2009. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függ a településtől, de egy településen belül is változó a szalonokban ki mennyiért edja. Nekünk 2008-ban volt az esküvőnk, egy csodaszép ruha lett a választott, amit én viseltem másodiknak kellékkel együtt 60.000-ből kijött. Ráadásul a szalonban lévő nő iszonyúan értett ahoz, hogy kinek milyen ruha áll jól, milyen egyéniséghez mi illik. A nyakláncot kellett csak megvenni, de én ismerős által kivételt élvezve fizettem érte 1-2eFt-ot.


Most találtam:

Egyedi készítésű esküvői ruhák már 50 ezer Ft-tól!

campanellaszalon.hu/

2009. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!