Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány éves korban ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban ideális férjhez menni/megnősülni? - Te hány éves voltál, illetve hogy terveznéd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra korban ideális volt, mikor 6 éve összeházasodtunk, akkor 23 éves voltam, a férjem 26.

Mi nem éltünk előtte együtt, így sok-sok újdonságot, izgalmat hozott a házasság. Azóta van gyermekünk is. Másodszorra is így csinálnám, nem tarto(tta)m korainak.

2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy hány éves korban ideális férjhez menni vagy megnősülni.

Sok tényezőtől is függ, például ki mennyire van felkészülve rá, megvan-e a megfelelő társ ehhez.

Én régen nem gondolkoztam azon, hogy hány éves korban szeretnék férjhez menni, hány gyereket szeretnék stb... ilyen tekintetben "különc" voltam a barátnőimtől.

Erre most ott tartok, hogy 23 éves leszek mikor hozzámegyek életem párjához.

Mindent ugyan úgy csinálnék ha vissza lehetne fordítani az időt, max annyit változtatnék, hogy nem várnék 2 hónapot, hogy összejöjjek a párommal. Mert előtte volt egy nagy csalódás és féltem az újabbtól, de szerencsére minden jól alakul/t.

2011. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy lenne ideális.Minden ember és kapcsolat máskor érik meg rá.Én 21 évesen mentem férjhez, 22 évesen szültem, majd 26 évesen jött a második baba, most 29 vagyok és várandós a harmadikkal.Nekünk így jó, másnak meg máshogy:)
2013. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem a kortól függ.A házasságnak akkor jön el az ideje,amikor úgy érzitek,hogy az életeteket együtt szeretnétek leélni.Ez pedig nem azon múlik,hogy most 23 vagy 30 éves vagy.Én 23 évesen mentem férjhez.25 évesen születem az első gyerekünket,és 30 éves voltam amikor megszületett a mássodik gyerekünk.Most 35 éves leszek,amit azt jelenti,hogy 12 éve vagyunk házasok.A mai napig nagyon jól megvagyunk.És egyáltalán nem érzem úgy,hogy tönkretettem a fiatalságomat azal,hogy 23 évesen férjhez mentem.Nekem így kerek az életem,semmit sem bántam meg és semmit sem csinálnék másképp.De ezt mindenki maga tudja.
2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
23évesen először, jó munkám volt, az asszonyka szép volt, jó volt, jött a válssssság 98ban pénz kezdett csappani így az ő szeretete is , pedig volt egy 3 éves kislány.Nem tudtuk megoldani, elváltunk, a kicsi lányt mai napig támogatom. Megnősűltem másodszor van egy kislányom 4 éves. Mind a kettőt szeretem az új feleségem nem a legszebb DE SZERETEM, házias ,törődő. Család anyának való. Nem igen cserélném senkire, pedig se festett köröm meg semmi. JJA és azóta a cégem is a toppon van , pénz dögivel . A régi meg suttyó lett. A lányom meg nemsokára velem lessz!
2017. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!