Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg tudtátok állni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtátok állni, hogy ne sírjatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és még jobban érzékeny vagyok, mint általában. Készülök az esküvőnkre, hallgatom a szép zenéket, amiket választunk a ceremóniára és nem bírom ki sírás nélkül. Más is van így ezzel? Félek, hogy nem fogom tudni abbahagyni.
2011. okt. 26. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi úgy fogtuk fel az egészet, hogy egy buli...nem egy hivatalos szertartás, ahol mindenki megmeredve ül, hanem egy buli, ahol mosolyogni kell, és akármennyire is megható, inkább mosolygok az esküvőmön, mert nem sírásra ad okot..

Meg milyen már a közös életet sírással indítani?!

2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Meg.

Szerintem nem túl szép látvány ha az ifjú pár bármelyik tagja is sírva fakad az esküvőn.

2011. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én azt hittem el fogok érzékenyülni, de nem! Megtudtam állni a sírást.Inkább mosolyogtam.
2011. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is kismama voltam az esküvőnkön, de én annyira izgultam, hogy eszembe sem jutott sírni. De ha téged megnyugtat, senkit nem fog zavarni, ha egy két könnycseppet elmorzsolsz. Legyen kéznél zsepi... :D
2011. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes lett volna,ha elkezdek bömbőlni mint egy idióta.Alig vártam,hogy vége legyen,szörnyű volt,hogy órákon keresztül mindenki minket bámult.
2011. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a sírás a temetésekhez kapcsolódik, nem esküvőkhöz. Temetésen sírtam már, de esküvőn soha, főleg nem a sajátomon. Ott a férjem és én is vigyorogtunk, mint a vadalma.
2011. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Meg voltam hatódva, de nem bőgtem. XD
2011. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 6 hónapos terhesen mentem férjhez.(szép hasam volt már) De a mi esküvőnkön mindenki a röhögéstől sírt.

Úgy minden összejött..

Kezdve azzal,hogy a kocsiban ma sem tudom hogyan de a lábam belegabalyodott a biztonsági övbe amikor kiszállni készültem,így az elegáns s kiszállás helyett a földön tekeregtem a szép ruhában.A vőlegény meg lelkesen lefeküdt mellém keresve azt amiről azt hitte elhagytam.Majd a vendégek már bent voltak a terembe (mi kint vártunk) Az anyakönyvvezető hölgy azt mondta,hogy szépen lassan menjünk be a zenére.Mi viszont úgy berohantunk mintha kergettek volna minket.A beszéd alatt az egyik vendég kisfia jó hangosan mondta az anyukájának,hogy bekakilt..(itt már többen röhögtek) Majd a hölgy elkezdte a szép beszédet,amiben elhangozott az hogy a vőlegény magas,a menyasszony szűzies,karcsú..(valami kis versikét vagy mit mondott,már nem emlékszem) De itt már mi is röhögtünk,mert én se szűzies nem voltam,se karcsú..A férjem meg a 165 cm magasságával nem igazán mondható magasnak.

De a csúcspont a pezsgő volt.Egyetlen egy vágyam volt,hogy az esküvőmön kék pezsgő legyen.Egy rokon felajánlotta,hogy ő megoldja a kék pezsgőt.Megoldotta.Valami színezőanyagot tett bele,és aki ivott a pezsgőből annak nem csak a nyelve lett kék hanem a fogai is..Amikor az anyakönyvvezető hölgy mosolygott a pezsgő ivás után ott már sírtunk a röhögéstől..Egyikünk sem volt szebb látvány..Az esküvői képeken is mindenki fülig érő vigyorral van lefotózva kék fogakkal....

Szóval mi sírtunk..(de már régen volt)

2011. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
főpróbán annyit bohóckodtunk hogy mikor élesbe ment ezek a dolgok eszembe jutottak és eskü tevés közbe nem tudtam párom szemébe nézni mert annyira nevetőgörcsöm volt :D:D:D szóval emlékezetes...
2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én elsírtam magam, hiszen a lagzin, mikor kaptuk az ajándékokat, mindenki sírva jött felém,mondjuk lehet az volt az oka, hogy elköltöztem abból a városból 500 km-terre, és gondolom, a vendégek is egyben elbúcsuztak tőlem, de nagyon jól esett, hogy ennyire szeretnek, én meg az öröm könnyeimet, nem tudtam törölni!!!

Vannak akik elérzékenyülnek, de biztosan pozitív értelembe.

2011. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!