Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek! Ti sírtatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti sírtatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és kellemetlen volt-e, ha nem, vissza kellett-e tartanotok, vagy késztetést sem éreztetek? Pusztán kíváncsi vagyok:)
2011. aug. 5. 15:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Magam is meglepődtem,de nem.Pedig meg voltam hatva rendesen.
2011. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én egész jól tartottam magamat, de amikor az aláírás után ránéztem apukámra, akinek könnyes volt a szeme, végem volt. :))
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor ráhúztam a gyűrűt az ujjára akkor lecsordult egy könycsepp :DSzerintem nem kellemetlen a sírás egy esküvőn :)
2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Pont ma van a 22.házassági évfordulónk, de tisztán emlékszem, kigördültek a könnyeim.
2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Szóval nem szabad ránézni a szülőkre!:D
2011. aug. 5. 15:25
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert amikor az volt, hogy közösen meggyújtottuk a gyertyát én leöntöttem az asztalt viasszal (mert a gyertya egy ilyen kis pohárszerű izében volt), ezért elkapott a röhögőgörcs. Ezt egyesek vélhették sírásnak is, mert rendesen rázkódtam.
2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem vagyok sírós
2011. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Én igen, de nem az örömtől hanem a kételytől. Valami megmagyarázhatatlan érzésem volt szerettem volna kifutni, eltűnni, mint a filmben, csak nem volt merszem. Kár!!! Jobban jártam volna, egy évet sem voltunk házasok, szenvedés volt az egész, valószínű ezt éreztem már akkor.

Remélem mások örömükben sírnak.

2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hűha, sajnálom. Örömre gondoltam. Az a baj, hogy sírós vagyok, és félek, hogy ott az "igen" körül elkezdek sírni, és majd ott szipogok, elkenem a sminket, összekenem a ruhát, levideóznak, amire nem fogok vágyni vagy ilyesmi.
2011. aug. 5. 15:30
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ugyan nem volt még esküvőm,de tuti sírni fogok.Nemrég volt párom bátyjának az esküvője ,nem sírtam,de nagyon nehéz volt visszatartani...Baromi érzékeny vagyok,egész végig gombócok voltak a torkomban :)
2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!