Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt fotós az esküvőtökön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt fotós az esküvőtökön? Mennyibe került? Mi az az ár ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
nekünk volt fotósunk:az unkatesóm fotós és Ő ingyen megcsinálta:D
2011. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt szeretnéd, hogy végig fotózzon, ne lepődj meg, 100-es nagyságrend is lehet.

Ha csak beállított képeket kértek, az is 30-40-50 körül.


Nekem a fotós fontos volt. Az árnál sokkal fontosabb volt, hogy milyenek a referenciái.

Nekünk nem volt élőzene, nem volt bérelt kocsi, drága ruha stb., de fotós igen. Nem bántuk meg, hiszen ez lesz ott emléknek, mikor pár év múlva visszanézzük a képeket.


De igen, sajnos drága.


[link] pl akinek ilyen weboldala van, az nem fog gagyizni.

2011. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A fotós nagyon fontos! Jó évekkel később megnézni a felvételeket.

Nekünk ő volt a fotósunk, videós is. Nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon jó minőségű és ötletes képeket csinált, 1 hét múlva már meg is kaptuk a kész képeket :)

Árak is vannak fent, szerintem reális.


[link]


Viszont jól vigyázz: van egy-két fotós, aki nagyon nagyra tartja magát, hivatkozva a minőségre, pedig nem csinál mást, csak van egy komolyabb gépe és megnyomja a gombot. Ötlet meg semmi. Nah ismerek ilyen fotóst, ő pl. 150e-nél kezdi a fotózást...pedig nem jobb, mint más..sőt..

2011. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is lesz fotósunk, profi a szakmában. Nekem is fontos h az egész napon ott legyen és fotózzon. 73ezer forintot kér ebbe benne van az egész nap a retusálás egy video zenés összeállítás effektek keretek hasznalata. Papírképet nem ad de az összes képet dvdn átadja. Annyit hivatunk elö amennyit akarunk. 4 helyszínén beállított fotokat is készít rólunk. Illetve ha kérjük 10ezer pluszért 50oldalas fotókönyvet is csinál. Nekünk megér ennyit
2011. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Mi sem szórtuk a pénzt, de a fotósra nem sajnáltuk, és referenciák alapják, profit kértünk fel. Nagyon sokat számít. Ha az "unokatesó" ingyen elrontja, pótolhatatlan veszteség.

Soha nem készültek még olyan jó fotók rólam, mint akkor. Pontosabban: soha nem készültek még rólam jó fotók, az esküvői képeken meglepődtem, mennyire szép vagyok. :)

2011. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Én őt ajánlom, nagyon szépen dolgozott nálunk, és nem volt drága. Az idei árait nem tudom, de ár-érték arányban a legjobbak között van.


[link]

2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A fotós nekem is nagyon fontos!! Akit ma felhívtam 130.000-et mondott, amit egy kicsit sokalltam, de nagyon nagyon profi. Szuperek a képei és az egész esküvőn ott lenne. Nagyon örülök ha ti is ajánlotok pár jó fényképészt:-)
2011. szept. 29. 15:34
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
megmutatnád azt a 130E-est? én jelenleg szerelmes lettem Katona Tamás (előző linkelt fotós) képeibe, de számunkra sajnos megfizethetetlen...:( (300E FT az ALAP CSOMAG)
2011. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a Katona Tamás csodaszép fotókat csinál:-) Az ára is nagyon durva!!!

2011. szept. 29. 17:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj a videóst küldtem el:-( Itt a fotós: [link]
2011. szept. 29. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!