Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról? Felvennétek? Templomi esküvő nem lesz.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 26. 18:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
Még templomba sem,nem hogy a polgárira.De a kérdés azért jó poén volt.Köszönjük Emese.
2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Azért a kivágás szerintem nem olyan nagy, csak annyi a különbség más ruhákhoz képest, hogy nem fölülről látszik a mell domborulata, hanem oldalról.
2011. okt. 26. 19:22
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Jelmeznek felvenném egy kétszemélyes bulira a párommal. Nyilvános helyre semmiképp.
2011. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

[link]

Gondolom ezt sem vennétek fel :P

2011. okt. 26. 19:33
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez is iszonyatosan giccses.
2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szép. Én már inkább egy ilyet vennék fel, mint egy egyszerű lepedőfazonút. Lehet extrém, de egyáltalán nem giccses( az más, sokan úgy látszik, nem ismerik a szó jelentését)
2011. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
De, ez a második teljesen rendben van. A nyakék viszont nem való hozzá. Ehhez egy nagyon szolid kis nyaklánc illik.
2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném fel, mivel az én ízlésem ettől visszafogottab (de nem sokkal :) )

Viszont ha Neked tetszik, akkor vedd fel nyugodtan. A menyasszonyi ruhának a menysszony stílusához kell passzolnia, nem a közízléshez. H Te a mindennapi életben is ilyen ruhákat hordasz, akkor furán néznél ki egy egyszerű, díszítés nélküli A vonalú ruhában, vagy díszmagyarban.

Ha Neked tetszik, vedd fel.


Az én ruhám ilyen volt:

[link]

2011. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Szeretem az extrém ruhákat, de télen inkább sportosabban öltözködöm. Nyáron inkább csajosabban, szeretem a mélyen dekoltált ruhákat, mert meg vagyok elégedve a melleimel. Ha csinos ruhát kell felvenni, akkor szeretem ha az szexis is. Az esküvőn tólnyomórészt 30-40 éves korosztály lesz, csak egy-két vendég lesz idősebb. Még csak most kezdtem el nézelődni, de az biztos, hogy ha nem is ennyire kihívót, de mindenképpen feltűnö, emlékezetes ruhát szeretnék.
2011. okt. 26. 20:29
 20/30 anonim válasza:
53%
Nekem a második amit belinkeltél annyira nem tetszik:S viszont az első, ami miatt indítottad a kérdést sztem szupii:) én tuti h felvenném, nekem nagyon tetszik:) és szerintem jó dolog, hogyha nem minden menyasszony a megszokott vonalú, szabású ruhákat veszi fel, hanem egy ilyen darabot is bevállal, nincs ebben egyáltalán semmi rossz... ez egy nagyon klassz ruha és ha ezt vennéd fel, tuti, hgy mindneki megállapítaná h miylen gyönyörű a menyasszony, aki meg nem az meg irigy lenne és kész:D én csak bátorítani tudlak, hogy bátran vedd fel, mai világban már nem kell földhözragadtnak lenni:))
2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!