Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezeket a koszorúslány ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a koszorúslány ruhákat (vagy ehhez 95%-ban hasonlókat) hol lehetne Mo-n megvenni/bérelni?

Figyelt kérdés

[link]



Egy hónapja keresem, már körbe jártam egy rahedli üzletet és megnéztem egy csomó honlapot, de sehol se találtam.

Ezeket szeretném a koszorúslányaimnak!!!


Segítséget előre is köszi!!!


2011. nov. 5. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudod ki a tervezője véletlenül?

amúgy nem tudom,talán az organza szalonban.

2011. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak annyira jutottam, hogy Tonia Ann a tervező, de nem találtam magyar oldalt ahol konkrétan írnák, hogy forgalmazzák ezt a márkát, de próbálkozz, hátha te találsz valamit. Vagy esetleg kérdezz meg néhány szalont, hogy nem tudnák-e beszerezni. Ha más nem, mi lenne, ha varratnátok? Szerintem nagyon szépen meg tudnák varrni, és végülis ezt a ruhát később is lehetne hasznosítani (bálba, színházba, egy későbbi esküvőre, estélyinek, stb.). Ennél jobb ötletem sajnos nincs. Sok boldogságot!
2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ahány helyen jártam, sehol se találtam ilyet vagy ehhez hasonlót.

Úgy tudom, hogy ez 2010-es kollekció. Legalábbis interneten megtaláltam egy bejegyzésben és az 2010. januárjában íródott. Eddig még a tervezőt se tudtam, de köszi! Más nem, ez alapján csak megtudom valahogy keresni.

2011. nov. 5. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem varrasd meg, aztán add el.

vagy varrassák meg maguknak a lányok, mert ezt később is fel lehet venni. 10-15ből kb. kijön egy ruha

2011. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is varrasd meg!

Az én koszorúslányaimnak is varratva lesz a ruha, így biztosan jó lesz méretre, és később is tudják majd hasznosítani.

2011. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szépek ezek a ruhák, de szerintem nem koszorúslányoknak való. Mivel leginkább fehér anyagból vannak, ez nem tesz jót a menyasszonynak a babona szerint. Fehéret ugyanis az esküvő napján csak a menyasszony viseljen.
2011. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én látok rosszul, de ezek a ruhák nem fehérek, hanem nagyon világos bézs/homok színűek. Elnézést, ha tévedek, de tényleg nem látom egyáltalán fehérnek. Sok szerencsét, kérdező, remélem, hogy megtalálod! :)
2011. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen ez nagyon szép!

Szerintem varrasd mert nemrég voltam ruha próbán és néztem a koszorúslány ruhákat és ehhez hasonlót én sem találtam sehol.

2011. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ahogy a tegnapi válaszoló mondja, ezek a ruhák nem fehérek, hanem bézs színűek.

Nyilván, mint ARA tisztában vagyok azzal, hogy milyen színű ruhát 'rakatok' a koszorúslányaimra.

Nem mellesleg az sem érdekelne, ha fehérek lennének.. főleg, hogy akkor már - mire az esküvőnk lesz - 1 éves lesz a kislányunk és neki pl. megvarratom ezt a ruhát.

2011. nov. 6. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Milady szalon (Budapest)
2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!