Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány órakkor szokás kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órakkor szokás kezdeni az esküvőt, ha?

Figyelt kérdés
Nyáron leszés az étterem helyszínén lesz a polgári szertartás is.
2011. nov. 9. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
templomi fél5 óra, polgári fél6,lagzi 7óra
2011. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdődjön 6-kor az étteremben a szertartás.

Utána még lesz idő fotózkodni is, majd kezdődhet a vacsora.

2011. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

5 órára gondoltam, de lehet, hogy ez akkor korai lenne. Mondjuk azt sem tudom meddig tart egy polgári szertartás. Nagyon kevés esküvőn voltam eddig és az is régen volt...

Ja meg lehet elmennénk a polgári előtt vagy után fényképezkedni egy 15 percre lévő helyre.

2011. nov. 9. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk is kihelyezett esküvőnk lesz. mi úgy tervezzük, hogy 4-kor polgári, max fél óra. aztán át a templomba, ami max. 200 m. Tehát mondjuk szerintem háromnegyed 5-kor kezdődhetne. utána a násznép vissza az étterembe, kb mondjuk 6-ra. mi eltűzünk fotózni, 7, fél 8 körül kezdődhetne a vacsora és a lagzi :) így tervezzük, nyilván lesz csúszás, a lényeg, hogy a fotózást nem szeretném későre tenni, bár akkor még világos van :)
2011. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem messze onnan ahol lakok sorozatosan vannak az esküvők. Olyan 4-5 fele szokott kezdődni a polgári (nálunk ez van előbb) szerintem ha egy helyen van akkor 5 fele bőven elég kezdeni.
2011. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy marad az 5 óra
2011. nov. 9. 14:47
 7/11 anonim válasza:
20%
órakkor???
2011. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszodat...
2011. nov. 10. 10:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor inkább legyen egy kicsit előbb, mert a násznéppel is kell fotózkodni.

Én voltam olyan esküvőn, ahol a vacsora 6-tól kezdődött, kicsivel azelőtt ért oda a pár, akik ekkor már túl voltak a fotózkodáson, a násznép egy része meg is nézte.

Elkezdődött a vacsora, majd utána még a tánc előtt került sor a násznéppel való fényképezésre, egyesével, kettesével, családok + az ifjú pár, csak lányok, csak fiúk, stb. Már lemenőben volt a nap. :D

De így is készültek szép képek, az egyik legjobb pont a naplementés lett.

2011. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na arra gondoltam, hogy polgári előtt mennénk el kettesben a vőlegényemmel fényképezkedni, aztán polgári 5-fél6 felé, utána fényképezkedés az étterem helyszínén mindenkivel, gondolom elég rá 1 óra, aztán 7-fél8 körül meg kezdődhetne a vacsi.
2011. nov. 10. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!