Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni olyankor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor ha le van foglalva az esküvői ruhám de nem tetszik már? Vagyis tetszik, de másikat választanék ugyanabból a kölcsönzőböl? Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönzőtől függ. Nem szoktak belőle nagy ügyet csinálni, beszéld meg, biztosan nem lesz belöle probléma.
2009. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oksi köszönöm szépen a válaszod, már teljesen pánikolok:))
2009. máj. 8. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz belőle. Nekik mindegy melyiket, csak tőlük vidd. Annyi, hogy legyen még szabad aznapra az a ruha, amit választanál.
2009. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnak nagy ügyet, én is másikat választottam:-)!
2009. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és nem néztek rád rossz szemmel hogy másikat válsztottál?
2009. máj. 8. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy néznek, örülnek, hogy tőlük kölcsönzöl :)

Egyébként mindenki ezt csinálja :)))

2009. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mármint mit? én még egyszer sem hallottam olyan h lefoglalja a ruhát és akkor másikat akar....

tök cinkesnek érzem...

2009. máj. 8. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A, ne erezd zavarba magadat! Minel elobb menjel be hozzajuk, hogy meglegyen a ruha amit akarsz a mostani helyett!

Mondd meg, hogy volt egy masik ami megjobban tetszett, es otthon arra gondoltal az jobb lenne neked a nagy napra.

Ne feljel, menjel valakivel, ne egyedul!:)

2009. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj már hozzá vannak szokva, hogy a sok szédült nő nem tud dönteni és az utolsó pillanatban is változtatni akar :))))))) már megszokták, nem haragszanak rád. Legyél kedves és mosolyogj akkor nem fognak szólni semmit.
2009. máj. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!