Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, ha a vőlegény azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a vőlegény azon vitatkozik, hogy a mennyasszonyának fel legyen-e tűzve a haja, vagy sem?

Figyelt kérdés
Szerinte esküvőre konty való, meg eltakarná a hajam a ruhámat. De nem értem, az én hajam, én se szólok bele, hogy ő hogy nézzen ki. Sötétbarna, hosszú, erősszálú hajam van, én nagyon szeretem, szerintem az lenne a legszebb, ha be lenne szárítva, kicsit elrendezni a hullámokat és úgy lenne kiengedve. Normális, hogy ilyeneken vitatkozik és egy ilyen piti dologból ekkora ügyet csinál?
2011. nov. 13. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi közösen beszélgettük meg, hogy milyen hajam legyen. A vőlegényem nagyon ameltett kardoskodott, hogy egy-egy tincs beszárítva lógjon az arcom mellett, hétköznap is nagyon szereti, ha egy-egy tincset kihagyok a lófarokból. De én nem szeretném, mert tudom, hogy egész nap azt piszkálnám, és ő beletörődött. Szerintem próbáljatok meg kompromisszumot kötni. Félig feltűzött haj nem jöhet szóba?
2011. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanazt csináljátok mindketten, szóval ne nagyon add itt az ártatlant. Helyette inkább a kompromisszumon kéne gondolkodni.
2011. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az első javaslatával. A félig feltűzött hajat javaslom, és akkor mindkettőtök kívánsága érvényesül egy kicsit.:)
2011. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem az. Szerintem ne foglalkozz vele, bólints rá a kontyra, aztán úgyis te csináltatod majd meg a hajad olyanra, amilyenre akarod.
2011. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem adom itt az ártatlant, eleve milyen beszéd ez? Mindössze annyiról van szó, hogy szinte mindenben ő dönt, helyszínt, zenét ő választotta, férfi létére hisztizett, hogy neki mi kell, én engedtem. Az öltönyét is ő választotta ki, hadd legyen már annyi jogom, hogy ami rám vonatkozik, abban én döntsek. Akkor lenne joga veszekedni, ha én is beleszóltam volna az ő dolgaiba. Én úgy gondolom, hogy én teljesítettem a kéréseit, úgy egyeztünk meg, hogy ezért abba nem szól bele, ami engem érint, most viszontnem tartotta magát ehhez.
2011. nov. 13. 12:49
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Talán ez egy jel, hogy nem kellene összekötnötök az életeteket...
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nekem is ilyen hajam van, én is leengedve szerettem volna, nem hallgattam senkire. Így is lett, a fotók gyönyörűek...legalábbis, ami az első 30 percben készült...mivel nehéz a hajam, lelapult, izgultam, beizzadt...borzalmas volt...

a fotós utómunkával mindent megtett, de én akkor is tudom, milyen volt...


nem beszélve arról, hogy kényelmetlen volt, össze-vissza állt a tánctól, és nagyon melegített. Ha még egyszer esküvőt csinálnék, tuti , hogy feltűzném!


Nem kell az a nagyon konzervatív, megkötött kontyra

gondolni:


[link]


Ez pedig egy félig feltűzött megoldás

[link]


Vagy beszéld meg a fodrásszal, hogy pl. fotózásra legyen a kiengedett, amit te szeretnél, szertartásokon pedig egy feltűzött variáció!


Hidd el, megbánnád, pláne olyan hosszú és erős hajjal, amid van!


Majd írd meg, mi lett végül:)


Szia

2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi nem is láttuk egymást, csak már felöltözve. A ruhákat sem látta a másik. Csak nekem volt egy kérésem, megmondtam, hogy megközelítően milyen színű öltönyben tetszene a leg jobban.

Nem babonából nem láttuk a másik ruháját, hanem azért, mert gondoltuk csodálatos lesz a másikat felöltözve megpillantani. A hatás nem is maradt el:)

Egyébként nekem az volt a leg fontosabb, hogy minél jobban tetszek a férjemnek az esküvőnkön. Tehát ha olyan helyzet állt volna fenn, mint nálatok, akkor tuti úgy készítettem volna el a hajam, ahogy ő kéri.

2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
De szerintem ez elég fura,mert valahol semmi köze nincs a vőlegénynek a hajadhoz,nemhogy még veszekedjen is rajta?! Viszont az nem lehet hogy mindig ugyan ugy csak lóg a hajad,és szeretné ha most valami más lenne? Egyébként a félkontyal tökéletesen egyet értek,szerintem a legszebb esküvői hajak azok ahol van is valami csinálva a hajjal,meg nincs is.
2011. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, amit linkeltél másodiknak, az nagyon szép, de ő kimondottan azt akarja, hogy ne lógjon sehol. Én meg olyat biztosan nem csináltatok, egyszer van esküvőm, nem fogok olyat hordani, ami nem illik hozzám és emiatt nem érezném jól magam egész végig. Mutattam neki ilyen félig feltűzött megoldást, de azt mondta, hogy neki az nem tetszik. Szerintem igazságtalan, amit csinál, tudja nagyon jól, hogy már régebben is mondtam, hogy ha lesz esküvőm, nekem kibontott hajam lesz, erre most így viselkedik. Én engedtem neki abban, amit szeretett volna, azt akartam, hogy örüljön, így most az esküvőnk inkább lesz fiús, mint semleges, mert mindent ő, meg a haverjai döntöttek el, de a lényeg az volt, hogy lássam, hogy elégedett és boldog. De úgy látszik, hogy ő nem tartja ezt fontosnak, rám akarja erőltetni az akaratát. És nem tölt el jó érzéssel, hogy választhatok aközött, hogy vagy én nem érzem jól magam majd, vagy ő akad ki. Szerintem ez nem fair, mióta tart ez a szervezés, az én gondolataim teljesen háttérbe lettek szorítva, mikor meg is mondtam neki ezt, akkor meg hülyén nézett rám.

Nekem is ilyen lenne a hajam, szerintem nincs vele gond: [link]

2011. nov. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!