Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az furcsa, hogy én mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, hogy én mindenképp szeretnék egyszer feleség lenni? Nem csak élettárs akarok lenni. Számomra az olyan más.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 11:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. nov. 15. 11:17
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem természetes. És oké, hogy a kapcsolat ugyanolyan, ugyanúgy jön haza, minden ugyanúgy megy, de azért van benne valami "többlet", hogy mindenki előtt felvállaltuk egymást.
2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Egy kisgyerekkel is lehetsz feleség. Ez ma már nem akadály. Ne add magad olcsón !/egyszer más beleestél ebbe a hibába/ Tartsd magad az elvárásaidhoz és ne engedj! Lehetsz boldog feleség és léehet a férjed a gyermeked jó nevelő apja is.
2011. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%

"A gyereket házasságba vállaltad?"

Most miért lettem ezért a kérdésért leszavazva? Ítélkeztem? Csak kérdeztem valamit... szánalmasak vagytok!

2011. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Remélem te tökéletes vagy és semmi "ocsmány" dolgot nem csináltál soha.


Nem erőltetem a házasságot, sona nem is tettem és nem is fogom.

Annak értelme nincs. Csak a vágyom rá, hogy ha megtaláltam a szerelmet házassággal párosuljon.

2011. nov. 15. 12:04
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Az ilyen megkeseredett válaszokat el se olvasd.....
2011. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
11:51 amit írtam nem neked írtam, úgylátszik azt a választ törölték.
2011. nov. 15. 12:39
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem normális, én is sokszor fantáziálok róla, hogy a barátom megkéri a kezem, de szerintem arra még 1-2 évet várnom kell. Célozgatni nem szoktam, mert szerintem felesleges.
2011. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, szerintem ez természetes érzés, én ugyanigy vagyok. Egyszer majdnem férjhez mentem, akkor közösen döntöttük el, hogy legyen házasság, mert már 6 éve együtt voltunk, fiatal voltam még nagyon. Aztán rájöttem, hogy nem az az ember van mellém rendelve, jöttek elő a hibák, ahogy a lila köd oszlott. Most viszont megtaláltam az igazit, akire tényleg egész életében vágyik az ember, majdnem 3 éve vagyunk együtt, soha egy veszekedés, de tényleg! Mindenben egyezünk, már együtt élünk és minden rendben. Egy dolgot kivéve, hogy én vágyom a házasságra vele, de szerintem ő nem fog soha elvenni. Mivel egyikünk sem szeretne gyereket (még ebben is egyezünk), ezért szerintem ő úgy gondolja, hogy akkor minek összeházasodni. Azért én titkon mindig álmodozom róla, hogy milyen érzés lenne, ha egyszercsak megkérné a kezem. Esélyem szinte nulla, de álmodozni még lehet. Szerintem ne add fel a reményt, hátha találsz olyan valakit, aki szintén szeretne nősülni és álmaid férfija! Kívánom neked, hogy megtaláld ezt a valakit és boldog légy!!! 32/N voltam.
2011. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én pedig kívánom, hogy legyen nagy karácsonyi meglepetésed! :)

2011. nov. 15. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!