Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az furcsa, hogy én mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, hogy én mindenképp szeretnék egyszer feleség lenni? Nem csak élettárs akarok lenni. Számomra az olyan más.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
23%

Igen, furcsa!


Bűnös vagy, szégyeld magad!

2011. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy furcsa! Ez a normális! Csak próbálják nekünk bemagyarázni, hogy felesleges a házasság, meg felesleges a papir! Én biztos nem maradnék valaki élettársa évekig. Ha szeret, vegyen is el!
2011. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

:D


Szerintem is vegyen el ha szeret, az olyan más érzés lenne egy feleségnek lenni. Csodálatos lehet. :)

2011. nov. 15. 11:07
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
aranyos vagy kedves kérdező :) Amúgy nem, nem furcsa, inkább jó dolog :)
2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok és van egy kisgyerekem is, aki nemsokára óvodás lesz. De apukájával nem vagyunk együtt.


Igazából ez a házássaág olyan, valami megmagyarázhatatlan vágyódás. De nem vagyok érzemi sérült vagy ilyesmi. :)

Egy napon szeretnék újra szerelmes lenni és szép esküvőt is szeretnék.

2011. nov. 15. 11:13
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

én is mindig feleség akartam leni aztán mégis csak élettárs vagyok

sajnos ezt nem te fogod eldönteni, hogy mi leszel, hanem a párod, mert ha ő nem akar elvenni akkor soha nem is fog

2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem furcsa, sőt! Sajnos annyira el van ferdítve a normális családmodell képe, hogy már lassan azt nézik le, aki igenis férjhez akar menni, és házasságban akar szülni.


Valóban, a papír nem garancia a válásra, de könyörgöm...aki már így indul neki, az inkább éljen egy barlangban magányosan.


Én 3 éve vagyok házas, és csodálatos :) 25N

2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Minden lány szeretne legalább egyszer feleség lenni. Van aki bevallja, van, aki tagadja. Teljesen normális dolog

erre vágyni. Ha ezt szeretnéd, ne állj össze senkivel, várd ki, amíg egy komoly fiú eljegyez és feleségül vesz.

2011. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
A gyereket házasságba vállaltad?
2011. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!