Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik megcsalják a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a párjukat (feleség/férj, élettárs, bnő) azok megbánják valaha és soha többé nem teszik, ha kísértésbe esnének akkor sem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Altalaban nem
2010. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem
2010. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Velem sajnos történt már ilyen, és úgy veszem észre, hogy a páromat is nagyon bántja, hogy így megbántott. Azóta semmi hasonlót nem tett, és szerintem nem is tenne. Tudja, hogy másodszor belehalnék, és semmiképp nem bocsátanám meg neki.
2010. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
utolsó, ha nem titok, mi tortent, h jottel ra?
2010. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én még nem tettem ilyet, de bújkál bennem a kisördög, végülis nem vagyok fából. :-) Talán ha egyszer tenném meg, és bántana a dolog, azért azt hiszem, magamban le tudnám rendezni a dolgot, és többet nem tenném meg. De ha valahogy kiderülne, már nem tudnék a szemébe nézni. 27F
2010. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
utolsó, ok, h nem vagy fából. de vajon ezt a mentséget elfogadnád akkor is, ha forditva lenne?
2010. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

17.16:

értelek, és nem biztos. Nem bánnám, ha mással lenne, olyan szempontból, hogy nem akarom megvonni tőle ezt az örömet, ha az csak szex. De ez a nőknél általában nem így működik, ezért bántana a dolog, nem tudnám elfogadni... De hidd el, hogy a pasiknál van olyan, hogy "csak szex volt", amit Ti nők nem értetek meg. Ezért írom, hogy én magammal elrendezném -szerintem- a dolgot, mert nem érezném úgy hogy elárultam, de ha kiderülne, tudnám, hogy nagy fájdalmat okoznék neki. Ezért, azt hiszem ezt nem is kockáztatnám, de hidd el hogy ez a pasiktól "áldozat"... :-)

2010. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
ha akkor " áldozat ", akkor minek van párod? hm, csak nem azért mert mos, főz, takarit, és igy kényelmesebb? mikor fejezitek már be az állandó nyafizást, h a házasság börtön, meg h nem birjátok a " korlátokat ". ah, akkor csak menjetek. de ha öregek lesztek, nem tom, vagy lebénultok, ki fog titeket öltöztetni, fürdetni, etetni? az egyéjszakás kis nőcskék? nem hiszem. :S
2010. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
* akkora.
2010. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
marmint, h aldozat.
2010. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!