Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámenjek vagy ne? Már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek vagy ne? Már 3 éve együtt vagyunk, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A pasimnak van egy lakása meg egy 10 éves autója.100ezret keres/hó.El akar venni.Amúgy nagyon rendes de hát mit akar ilyen csórón.Legalább BMW-je lenne,meg legalább balatoni nyaralója a lakás mellé?Meg azt akarja h takarítsak és főzzek is.Na ne már.
2009. máj. 11. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon kamu-kerdes szaga van. Vitat akarsz szitani?

Ha pedig tenyleg igy gondolkodsz akkor szerintem keress egy kutat es szokj bele...milyen ember vagy te? A parodat a bmw-ert szereted? vagy azert aki...

na ne mar...pfffffff

sajnalom, hogy ilyen ember vagy:(

2009. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az anyagiak a legfontosabbak,mert lehet nem túl gazdag és mégis jó ember,de ha valakinek sok pénze van lehet hogy csak a pénz érdekli,érdekember.Olyat pedig hogy ki mos, főz, takarít, szerintem meg tudnátok oldani.
2009. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem kamu,csak most tudnék jobbat aki jobban áll.De nem tudom váltsak e.
2009. máj. 11. 15:27
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez a fontos , válts. bár gondolom a felsoroltak közül neked se lakásod se kocsid, csak egy jó nagy segged, amivel ráülnél más megkeresett érétkeire.idióta
2009. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%

Ez biztos hogy provokatív kérdés, de azért egy normál nö elgondlkodik, hogy a leendö férje képes-e eltartani a majdani családját. Mindenki úgy választja a párját amilyen igényei vannak. ès ez viszont is.


Pl nekem mindig az volt a nézetem, hogy a szüleim mindent megadtak nekem, nem volt anyagi gondunk, de gazdagok sem voltunk. Aztán sajátlábra álltam, jó munkahelyem van nem kell azon gondlokdnom mit eszek holnap és miböl fizetem ki a számláimat. Soha nem akartam volna olyan férjet aki ezt a létbiztonságot ne tudná nekem megadni. miért válasszak egy csóró férfit aki mellett halom anyagi problémám lenne? Bele tudnék szeretni egy olyan férfiba aki nem tudná megadni az igényeimet? Nem hinném.

2009. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkozol, akkor menj hozzá egy milliomoshoz. Neked nem a pasi kell, hanem a pénze kellene. Gyönyörű.
2009. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kérdések merülnek fel benned, egyértelmű, hogy a másikat válaszd. Csak mindig lesz másik, aki szebb, jobb, gazdagabb...


De szerintem is kamu kérdés. Nehogy azt írd ki, hogy csak kíváncsi voltál, hogy milyen válaszok érkeznek, egyébként nem is vagy ilyen helyzetben.

2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

tuti hogy kamu

ilyen kérdést csak az tud kitalálni aki erről álmodozik

szerintem te a valóságban még egy hajléktalannak sem kellenél

2009. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Most miért szóltok le?Ti még sosem voltatok így?Nem letolást,hanem választ vártam.
2009. máj. 11. 15:38
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ejj de kis osotbavirág vagy te hallod. Hát mi itt a kérdés ::: naná hogy válts...mit akarsz egy csóró béemvéstől????
2009. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!