Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami, ami balul sült el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami, ami balul sült el az esküvőtökön és rossz visszagondolni rá?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy felkészüljek, mik történhetnek:-)
2009. máj. 12. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

igen, nem jött el az anyósom

azt hiszem ennél rosszabb csak az lett volna, ha eljön és veszekedésbe torkolt volna a buli

2009. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk csak annyi volt, hogy a menyasszony ruhából az abroncs ottmaradt véletlenül a kölcsönzőben, de megoldottuk.

Illetve én kameráztam a haveromnál az esküvőn, és az igen kimondása előtt elszállt az aksi, a másik is le volt merülve, konnektor meg nem volt a házasságkötő teremben...

2009. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
há tén mint menyasszony előre megbeszéltem egy pár játékot a vőfénnyel, de volt egy ami már az elején nme tetszett, de azért csináltuk és hajnal fél kettőkor fáradt voltam, és amikor harmadszor is elszedte a lapátomat, a söprűvel finoman popón kólintottam, hoyg most már legyen elég és visszaszólt, hoyg ne pattogjak. na akkor nagyon pipa lettem és sajnálom utólag, hogy ez látszott is rajtam. de nagyon begurultam.
2009. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jesszus, ki volt ez a vőfély? Hivatásos?
2009. máj. 12. 11:05
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Az én esküvőmön a férjem legjobb barátja jelent meg mint vendég .Akivel én nem tatottam a kapcsolatot mert kikezdett velem . Az esküvőn odasúgta nekem ,hogy ha akarom ha nem közelembe lesz .Úgy se hisz nekem senki. ravasz és ügyes húzásokkal azóta is lesi az alkalmakat. Tehetetlen vagyok ellene.Már nincs olyan testrészem ahol ne járt volna a keze.
2009. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

S a férjed inkább a barátjának hisz, s nem a feleségének?

Nyílván elmodtad neki, hogy zaklat a haverja, nem?

2009. máj. 12. 11:28
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
A mi esküvőnkön azt hittük, hogy mindkét tanú(keresztszülők) csináltatnak esküvői tortát, mert erre felénk így szokás, de az egyik keresztszülő csak egy grillás-kosarat csináltatott, a másik pedig csak egy szimpla pici tortát hozott, mint a többi vendég.Ciki volt, mert ha ezt tudjuk, rendelünk magunknak egy 3 emeletes eskövői habos csodát.
2009. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy ismerősömnél pedig a lánybúcsúztatókor a vőfély elfelejtette elbúcsúztatni a menyasszonyt a testvérétől mire a végén sor került rá, mert súgtak neki, akkor meg a testvér felesége, vagyis a sógornő fakadt sírva, mert tőle sem búcsúztatták el.Ebből akkora sértődés lett, hogy azóta nem is nagyon beszélnek egymással.
2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Már előtte is veszekedtünk ez miatt.Ő azzal érvel ,hogy együtt nőttek fel és ismeri .. ez biztos viccnek szánta.

Amit én csinálok az meg sziplán hiszti.

2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
s az is vicc, hogy fogdos téged? Ezt sem hiszi el neked?
2009. máj. 12. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!