Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek a csokrok mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a csokrok mennyibe kerülnének? Nektek melyik tetszik?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2011. nov. 26. 19:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ! :)

Ár szempontjából valaki tudna segíteni? Vidéken mennyibe kerülnének? pl. a 7. ?

2011. nov. 26. 21:30
 12/18 anonim ***** válasza:
A virágost kérdezd, aki megköti majd! :) Kicsi az esély rá, hogy ezt itt a GYK-n valaki pontosan meg tudja Neked válaszolni... :)
2011. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3. 4. 7.! Legjobban a 4. tetszik! Biztos jó drága lehet, minimum 20.000 Ft. Az enyém más stílusú volt, de az is sokba került.
2011. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
1-es és a 7-es.Sztem ezek a legszebbek :)
2011. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudnék hozzáfűzni az árhoz, hogy a minap 1200 forint volt 1 szál kála a virágüzletben (Budapest), iszonyat drága virág, pedig én is abból szeretném a csokromat, és lehetőleg tömött gömbcsokrot, amihez rengeteg szál virág kell :(:(:(
2011. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1. és 5. a legszebb szerintem. :)
2011. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Virágkötő vagyok, de sajnos nem tudom megállapítani neked, mert nem Magyarországi.

A csokor alapból nem lesz olcsó, mivel a minikála drága, különösen a színes, bordó.

1. kép kb 15 szál kála és 4 frézia. Menj be a virágboltokba, és érdeklődj, hogy mennyiért lehet beszerezni.

2. kép nem látni pontosan, mert kicsi a kép, de nagyjából ötven szál minikála, de a rózsaszín olcsóbb, mint a bordó.

3. kép 7 szál minikála, kb 5-6 aspidistra levél, néhány szál macifű, kb 25-harminc tulipán, ami ha holland, akkor drágább, de sokkal szebb.

4. kép cymbidium (vagyis szálas) orcideát csak ilyenkor érdemes választani a csokorba, mert nyáron nehéz beszerezni, és jóval drágább is.

5. kép ez talán a legolcsóbban jönne ki, 11 kála, egy kevés ghypsophilla, pár szál macifű, és néhány rumóra levél - ha jól látom. De az is lehet, hogy csak páfrány, nem látni pontosan.

6. kép 6-7 phalaenopsis orchidea, kb 11-13 minikála.

:) Remélem tudtam segíteni! Nagyjából írd össze, hogy melyik csokorban mi van, és érdeklődd meg, hogy mennyibe jönne ki :)

2012. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
húúú...nagyon szépen köszönöm a válaszodat, meg persze mindenkiét! :))
2012. jan. 3. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!