Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen díszítéshez?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen golyókat tennénk egy szép üvegtálba (maximum 2 féle szín) és abba még valamit. Gyertyára gondoltam így hirtelen, de ötleteket is szívesen várok! Amúgy ezek a golyók föld nélküli növénytartásra jók, de szerintem dekorációbak is szép. Ja és ha nem egyértelmű, asztaldísz lenne.



2011. nov. 28. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszik, szerintem mutatós:):)
2011. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Én is ezen gondolkodom. Részben mert olcsó és nagyon mutatós. arra felhívták a figyelmem, hogy vannak típusok, amiknél a különböző szín keverésénél összefolynak a színek. Szerintem erre figyelj.


Nem szeretnék nagyon sok pénzt költeni a díszítésre. Szépet nem csak súlyos tízezrek árán lehet teremteni. Szóval szerintem jó ötlet.

2011. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is van ilyen egy nagy üvegvázába.

A képen a zacsikba már az eredeti méretű golyók vannak, szerintem nem az a legpraktikusabb.

Lehet kapni szárazon is, amire ha vizet öntesz megnő. A zacskón rajta van, hogy milyen szín van benne. Sokkal kiadósabb.

2011. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Természetesen kicsi golyóim vannak itthon. Zsebemben elfér az egész, de nagyon sok lesz belőle.

A színkeveredést kipróbálom, köszi!

Ötletek, hogy mit tegyek még bele?

2011. nov. 28. 10:35
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van ilyenem itthon. Mit szólnál azokhoz a dekor cuccokhoz, amik vannak a Jyskben vagy más ajándékboltban. Nem tudom mi a neve. Ilyen csavaros, spirálos , színes micsidák. Nem tudom elmgyarázni. De nézelődj, biztos találsz valami szépet. Amúgy az ötlet jó.
2011. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
:) mi is pont így tervezzük, két színnel. Nagyon szépek. Nekünk van a házban is több helyiségben, gyönyörűszép dekoráció.
2011. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak a golyók, vagy mást is tesztek mellé? Nekem olyan üresnek tűnik magában.
2011. nov. 28. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó,nekem az irodámban az asztalomon van ilyen, és mindig egy szál színes élő virágot teszek bele,szerintem itt is jól mutathat.
2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik. Kértél még ötleteket, úgyhogy belinkelek párat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon szépek, köszönöm!
2011. nov. 28. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!