Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha az Örömszülők elhagynák az esküvőt még a menyasszonytánc előtt?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja volt az esküvőm. A férjem szülei és rokonai fél 11-kor eltávoztak az esküvőről, a menyasszonytáncot nem várták meg. Ti hogyan viszonyulnátok ezek után az új rokonokhoz?
2011. aug. 17. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy ők hozzám.. sehogy.. nem kell őket látogatni. Anyóssal apóssal 3 méter és baromi udvariasan mindig cska a legszükségesebbeket.
2011. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Milyen a kapcsolatod velük, ha nem tudtad, erre számíthatsz? Beszéltél azóta erről a férjeddel, az ő rokonaival, hogy mi volt az oka?
2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elozmenyek?
2011. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Volt, aki rosszullétre hivatkozott, volt aki merevre itta magát, a többiek meg -gondolom, látták, hogy ezt is lehet - szintén velük tartottak. A férjemmel nem igazán akartam megvitatni a dolgot, mert szerintem ez neki fáj. Azt nem tudom, hogy ezek után ÉN hogyan viszonyuljak hozzájuk..
2011. aug. 17. 22:37
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Rendben fáj a férjhednek... de azért,ohgy ezen ketten legyetek túl muszáj megbeszélni.
2011. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

én egy bosszúálló kis dög vagyok: a következő családi ebéden, vacsorán, tálalás előtt álljatok fel és valami hülye ürügyre hivatkozva lépjetek le.

amúgy túl kell ezen tenni magatokat, saját közös családotok van, és ha a férjed szülei erre nem kíváncsiak, nem kell velük találkozni.

2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

Hamar kiismerték a családot és

elegük lett belőlük!!


Amúgy a legtöbb ember inni, meg zabálni jár a lagzikba...

...ja, meg hányni !

2011. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte az előzményeket: anyósom és apósom már rég külön élnek. Anyósom gyűlöl, tőle számítottam még ennél sokkal rosszabb reakcióra is.. Az apósommal és az új családjával kimért a kapcsolatom. Valahogy soha nem fogadtak be maguk közé. Na de még egy huszadrangú vendégnek sem illik elmenni menyasszonytánc előtt. Ezt én így tudtam. Ezért nem tudom ezt a békát lenyelni. Vagy nyeljem le és csináljak úgy, mintha mi sem történt volna??
2011. aug. 17. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az igazi házasságban talán az a jó, ha mindent meg lehet beszélni. Ha fáj is a férjednek az egész szitu, azzal, hogy beszélsz vele, és talán megerősíted abban, hogy Neked ő nem egyenlő a rokonokkal, még jót is teszel talán.

Szerintem értelmetlen lenne elkezdened visszavágni.

Lépjél túl rajta és csak a jó emlékeket őrizd meg az esküvődről.

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És viselkedjek velük úgy, ahogy eddig? Igazad lehet..
2011. aug. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!