Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Természetközeli esküvő helyszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetközeli esküvő helyszínek, merre, mennyiért?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem esküvőhelyszíneket, ahol tartjátok/tartottátok/tartanátok az esküvőtöket? És ha tudtok árakat is mondani (csak kb.) az nagyon jó lenne.

Valahol a szabadban szeretnénk szeretnénk tartani a szertartást (egy tó közepén egy kis szigeten, egy várban, vagy egy szép parkban, vagy nem is tudom) Velünk együtt max 20 fő lenne. Az egész egy kicsit középkori lenne és természet közeli.

Köszönöm:)


2011. nov. 9. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
És hogy kerül oda az anyakönyvvezető? Van annak ideje arra hogy órákig utazzon egy esküvőért?
2011. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szabadban elég ritikós. Mit csináltok,ha esik közben az eső? Vagy ha éppen nagyon meleg van?

Sok étterem,vadásztanya van természet közelben. Béreljetek valamelyikben egy termet,akkor az időjárás nem zavarhat benneteket. Nem lesz nagyon olcsó mulatság. Az anyakönyvvezető és a pap is többet kér majd,és oda is kell fuvaroznotok őket.

2011. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül mindentől távol gondoltam.

Pl: [link] itt, vagy ilyesmi helyen, de hozzávetőleg sem tudom, hogy egy ilyesmi hely mennyibe kerülhet. Vagy szóba került még az Egri vár, vagy nem is tudom, egyenlőre még keressük az ötleteket, hogy szép is legyen és ne kerüljön egy vagyonba.

2011. nov. 9. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én valamelyik kastélyban vagy kertjében tervezem majd a leendő esküvőmet. Így csak ezek közül tudok linket küldeni, remélem valamelyik hasznosnak bizonyul. Szinte mindenhol kérhetsz interneten árajánlatot.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezeket átböngészem.

Tudsz írni egy kb. árat? Ha számomra is megfizethetőnek tűnik, akkor elkezdek ajánlatokat kérni:)

2011. nov. 9. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok árat, annyira nem mélyedtem el a témában. :)
2011. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!