Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rossz tapasztalatok! Volt-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tapasztalatok! Volt-e vagy van-e olyan menyasszony aki az internetről rendelt menyasszonyi ruhát és csalódott az eredményben?

Figyelt kérdés
Várom azoknak a menyasszonyoknak a véleményét aki az internetről rendelt menyasszonyi ruhát és csalódott lett az eredménytől!

2012. jan. 10. 18:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiért nézel egyébként ruhákat? Csak mert én 50eFt-ért vettem tavalyelőtt télen 2011-es modellű vadiúj ruhát Magyarországon úgy, hogy természetesen fel lehetett próbálni! Rendes szalon, csak épp baráti áron. Ez gyakorlatilag kölcsönzési ár alatt van...

Ha érdekel, megadom a honlap címét!

2012. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia egy barátnőm rendelt a netről kép alapján és teljesen más volt a ruha mint a képen .Ez konkrétan vaterás volt .Szerintem ne rendelj látatlanban mert nem azt kapod mint amit te néztél (de ez csak az én véleményem).Sok boldogságot neked.Üdv Zsani
2012. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is a neten vettem a ruhámat. Nem csalódtam benne, mivel vagy 200 képen nézegethettem :) A valóságban is úgy néz ki, mint a képeken, tehát én nem csalódtam.

Még a nézegetés idején több embert is megkértem, hogy küldjön nekem több képet úgy, hogy valaki viseli. Több oldalról, megfelelő fényviszonyok mellett... szerintem ezzel a kéréssel kiküszöbölhető a probléma. Ha az eladó valóban el szeretné adni a ruháját, teljesíti ezt az apró kérést. Ha meg nem küldi további képeket, akkor egyértelműen valami probléma van a ruhával.

2012. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én az internetről rendeltem a ruhámat! És egy undorító szakadt ruhát kaptam a többiről nem is beszélve sőt nem is volt ugyan olyan mint a képen! De az összeget amit fizettem érte és a kellékeiért még most sem kaptam vissza! Behajtócéget keresek,meg jogi útra viszem a dolgot!
2012. jan. 12. 12:39
 15/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Azt azért mindenki tudja, hogy képek retusálva vannak és soha nem lesz olyan élőben egy ruha mint a képeket. Más amikor egy katalógusba készítenek képeket csodás ruhákról és más élőben. Én több szalonban jártam ahol eredeti ruhákat árulnak és ott sem volt olyan az eredeti mint a modellen a ruha. Senki nem lesz olyan a kiválasztott ruhában ez tény! Ha ezeket látjátok akkor nem lehet csalódás a vége.

2012. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Hiába viszed jogi útra! Többe kerülne az egész procedúra, mint amit aztán látnál pénzből majd... Plusz egy csomó idődet elvenné a járkálás. Most már törődj bele: így jártál! Legközelebb már tudod, hogy netről nem szabad ruhaneműt venni.
2012. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem fogom jogi útra terelni a dolgot! Abszolút nem érdekel hogy kibe és mennyibe fog kerülni,erre is vannak törvények és az illető meg azokat megszegte tehát ezekért börtön büntetést is kaphat!
2012. jan. 19. 12:02
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Fölöslegesen puffogsz. SOHA nem fog előkerülni az illető. Hogy neked meg nem volt annyi eszed, hogy nem ezen kéne spórolni, késő bánat. De persze ha rengeteg fölös pénzed meg energiád van, miért ne fordíthatnád erre. Hiába van igazad.
2012. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem fog előkerülni az illető! Az se érdekel ha 30 évig fog elhúzódni. Nem kis pénzről van szó,tehát nem fogom hagyni. Apropó honnan is tudod hogy mennyi időről van szó???? Nem te vagy véletlenül az a kedves személy????
2012. jan. 19. 15:35
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem én vagyok, de tudok egy jó pszichológust :)
2012. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!