Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy sátras...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy sátras lagzi? és mennyi jön vissza a menyasszony táncból és ajándékokból?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmire nincs garancia. Lehet, hogy fele visszajön (lesz közte 4 kávéskészlet, pedig 2 már amúgy is van otthon), de az is lehet, hogy még annyi sem. Addig nyújtózkodj, amennyit be tudsz vállalni.


Egyébként meg hány főre?

2011. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs engyenlőre hány embert hivnánk meg, nem állunk ugy hogy egy nagy lagzit csapjunk ha nem jön vissza az ára. ugyhogy egyenlőre csak érdeklődök hogy ez mennyire költséges megéri-e mert amugy nem halunk bele ha nem lesz:D de ha lesz akkor az tuti legyen:D
2011. nov. 12. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha biztos akarsz lenni a dolgokban, és nem akarod hogy legyen 6 készleted ugyanabból írjatok listát hogy mik kellenének, ezt ma már sokan csinálják és teljesen rendben van.
2011. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban már nemigen jön vissza az ára.

A vacsora összege a minimum, amit ki "kell" fizetni a meghívottaknak, de ezt sem mindig tudják vagy akarják a vendégek.

Én utoljára 2 éve voltam lagziban, ahol egy főre a kaja édesség nélkül 10 000 Ft volt, ezt onnan tudom én is, mert a menyasszony, aki az egyik barátnőm, tájékoztatott minket (engem + a többi barátnőt) minden részletről, amikor szervezte a lagzit. De mégis mikor kérdeztem egy-két barátnőt, hogy ők mennyit tettek a borítékba, voltak, akik azt mondták, hogy 12-15 ezret úgy, hogy a párjaikkal voltak ott, tehát fejenként kb. 6-8 ezret. Tehát még a vacsora ára sem jött vissza mindenkinél az ő esetükben.

Nyilván vannak, akik többet adnak, például a rokonok, de még ez sem biztos, a mai világban lehet, hogy nekik is meg kell fogniuk a pénzt.

Azt nem tudom, mennyibe kerülhet, de a zenészért pl. ezek a barátnőmék 100 000-et fizettek, igaz Bp.-en.

2011. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tutira menni. Ilyen nincs. Akkor vàgjatok bele, ha a költségeknek legalàbb a fele megvan kp-ban. Mi olyan emberektől kaptunk nagyobb összeget, akikre àlmainkban sem gondoltuk volna, így kinyitja a pénztàrcàjàt, de nagyon sok olyan ember volt, aki még csak oda se jött hozzám menyecsketàncnàl, ill. olyan is volt, aki meghìvatta magàt, aztàn nem jött el. Összessègében mìnuszosak lettünk, de nem sokkal szerencsére. Mindennek nagyon megnéztük az àràt, pl.étteremnél is olyat vàlasztottunk, ahova az összes piàt bevihettük. Kb. 1.3 millàba volt, 1.2 körül jött vissza, 100 fős volt.
2011. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz megsaccolni.. A mi lagzink kb. 2,5M ft volt, 150 főre terveztünk/rendeltünk.

120-an jöttek el végül, a teljes ktg. 80%-a jött vissza.


Volt olyan tétel, amire nem sajnáltuk a pénzt, pl. zenekar, helyszín, vőfély. Italt bevihettük, kocsmáros ismerős segítségével kedvezményes áron.

Dekorációra alig költöttünk, szinte csak virágra. Sokat vásároltunk vaterán (pl. menyecskeruha, menyasszonyi cipő, organza anyagok, szütyő.. stb.)

2011. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy az étterem tulaja a férjem másodunokatesója, azt hallja a pároktól, hogy a költségek kb. 80%-a jön vissza. Na persze ez attól is függ, hogy mire-mennyit költesz (ismerek olyat, akinek a menyecskeruhája 300eFt volt!), na ilyen árak mellett nem jön vissza.

Nálunk nem sok múlott azon, hogy 0-sak vagy esetleg plusszosak legyünk. Számított az is, hogy 7-en nem jöttek el, az ő részüket ugye ugyanúgy ki kellett fizetni, ez kapásból 35eFt az étteremnek. Ill. anyósom is magánakcióba kezdett (lufikat rendelt nekünk, amit amúgy mi nem is akartunk).. Szóval, ha azt a pénzt borítékba teszi, akkor pozitívan jövünk ki belőle..

De hát ez van, jó volt ez így, ahogy volt, szerencsére nem mentünk csődbe :D


Nekünk sem volt amúgy rá pénzünk, úgy kértünk kölcsön. Annyit vegyetek számításba, hogy mindenhol kérnek előleget!

2011. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. nov. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!