Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Be lehet vinni házipálinkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet vinni házipálinkát az esküvőnkre. Van ötletetek, hogy mivel lehetne bevonni az üvegeket?

Figyelt kérdés
Kiürült üdítős üvegbe töltöttük a pálinkát és ugye látszik rajta, hogy ott volt a cimke meg nem is szép csak úgy natúrban. Valami kéne rá. Üvegfesték? Organza? Tüll? Vagy valami más?
2012. jan. 20. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

esetleg lehetne venni ilyen üvegeket, nem sokat, csak párat, amiben ki tudjátok rakni, ha kiürült, feltölteni.

Ha pultnál, vagy pincérek által lesz töltögetve, akkor is lehetne venni 2-3 üveget, ami szép, csinálni rá egyedi címkét. Nem lenne nagy kiadás.

Üveg:

[link]

és lehet kapni önmagában ragadós papírt, arra nyomtatni címkét:

[link]

ez épp legénybúcsús, de a lényeget érted :)

2012. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Üdítős üveg alatt ugye nem műanyagpalackot értesz? Pálinkát nem szabad műanyagban tárolni, nem tesz neki jót. Egyébként pl [link] innen is tudsz rendelni üvegeket, nem kerülnek mellbevágó összegbe.
2012. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

100as boltban veszel üvegből készült üveget,és megoldva

arra ha nagyon akarsz masnit kötsz,festesz,mind1

de műanyagban ki ne tedd

2012. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért nem bolondultam meg! Természetesen üvegből készült üvegben tartom a pálinkát! És mivel ágyasról van szó, csak nagy szájúba tudom tenni. Nem kívánok új üvegeket venni 4-500ft körüli áron, mert 500ft a dugópénz és akkor már aztán nagyon nem érné meg bevinni.
2012. jan. 20. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

ágyaspálinka esetén szerintem az egész üveget ne vond be. Esetleg langyos vízzel nem jön le a címke helye?

Ha nem lehet leszedni, köss vagy ragassz oda masnit, vagy csinálj egyedi címkét (ezt már linkeltem) - ebben tudok segíteni ha gondolod


[link]


esetleg lehet rajta olyan masni, mint a keringőgyertyán, stb.

2012. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. és 5. válaszoló ugyan az volt(am) :)
2012. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hígítóval lejön a ragasztó maradéka is, amit nem sikerült leáztatni az üvegről. Ezután lehet rátenni egyedi címkét, szalagot is, ami illik a díszítéshez az asztalokon. Üvegfestéket csak akkor tegyetek rá, ha a díszítésben máshol is van, különben kilóg a sorból, nem illik a többi dísz közé.
2012. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így hosszában látszik a ragasztócsík és sajnos nem jön le :( Mindenképpen valami költséghatékony megoldást szeretnék.
2012. jan. 20. 13:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom majd a hígítót!
2012. jan. 20. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül! Én mindig azzal szedem le a befőttes üvegekről a maradék ragasztót, ha el akarom őket tenni. :) Picike elég egy rongyra, és átdörgölni vele a maszatos részt.
2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!