Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Ti milyen úton-módon dobtátok le magatokról a súlyfelesleget? Illetve mennyi súlytól sikerült megszabadulnotok az esküvőig? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
tavaly telen volt, nekem nagyon jol esett. persze nem mondom, h minden nap decire pontosan annyit ittam. annyit, amennyi jol esett, de ez nalam kb 4 liter volt. miutan brutalisan meg is izzadtam a tornaban, siman kellett ennyi a szervezetemnek.
2012. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
ja es teinmentes teat ittam, tehat a szivemet erdekesen terhelte volna meg. a vesemet meg max. atmosta. narancsboros sem lettem tole. persze van, akinek ez az adag folyadek kepelenseg, nekem kellett.
2012. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Én szülés után vagyok közvetlen. Idén lesz az esküvőnk.

+25 kg híztam terhesség alatt, abból 10 lejött szüléskor, utána még 1-2 kg, ahogy a vizesedés lement.

Szoptatás alatt pedig csak úgy olvadtak le rólam a kilók.

Most már (sajnos) nem szoptatok, így elvileg bármint csinálhatok/csinálhatnék, de annyit teszek, hogy csökkentettem az ételadagjaimat és rengeteget sétálok.


Szülés előtt 3-4 éven át, ha úgy adódott, hogy le kellett dobnom pár kilót akkor T*rbó *iétáztam.

Nekem az pl. bevált. 2 hét alatt leadtam 8-12 kilót és semmi bajom, hátrányom nem lett tőle.

2012. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

#12

Nem azt írtam, hogy a "4 liter tea" sok, hanem , hogy a "4 liter folyadék". Tök mindegy, hogy az tea, víz, vagy tevenyál. Nem a koffein miatt írtam.

Hiperhidrációnak hívjuk ezt a dolgot, ami összefügg a vesével, szívvel, anyagcserével. Az anyagcsere pedig összefügg a narancsbőrrel.


Más: Nem azt írtam, hogy a 4litertől narancsbőrős leszel, hanem hogy ettől is LEHET vki narancsbőrős.

2012. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló! Akkor hasznos az a bizonyos turbó d.? Szerinted én melyik programot csináljam meg? Ugye két hétig kell? Köszi a válaszokat!
2012. jan. 22. 22:11
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
juheeee! csak mert kotekedni jo... hidd el 1 biologus noverrel es egy antsz-es edesanyaval felugyelve volt a fogyasom. leirtam, h nekem hogy sikerult, masnak biztos mashogy. ennyi. azt is irtam, h lehet, h vkinek sok ez a mennyiseg, de az en szervezetem kivanta. ennel tobbet nem tudok mar tenyleg leirni errol...
2012. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt van látható eredménye az egészséges táplálkozásnak és a rendszeres mozgásnak? 4 hónap alatt meglehet szabadulni 10 kg-tól egészségesen?

Ne haragudj, hogy én is kérdezek:D

2012. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
simán
2012. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
anyám, akkor én is nekilátok! nekem csak 10 kiló fölösleg van. Mielőtt szülnék, mindenképpen szeretném leadni. Köszönöm a hasznos tippeket én is :D
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekünk augusztusban lesz, addig még legalább 10et akarok fogyni. December közepétől lement 6 kiló, de ugye voltak az ünnepek:)

Szerintem sikerülni fog, nagyon remélem, csinos menyasszony akarok lenni. Jelenleg utálom a teljes alakos képeket magamról, azt meg akkor nem lehet kilőni.

2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!