Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő telt el nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el nálatok az eljegyzés és az esküvő között? Sajnos vagy nem sajnos, nálunk majdnem 2 év fog eltelni a kettő között. Mert jövőre tudunk csak házat venni, és utána pedig még gyűjtenünk kell az esküvőre.

Figyelt kérdés

Persze a szülők támogatnak minket anyagilag, hogy megtudjuk venni a házat, de az esküvőre mi akarunk gyűjteni. A családunk sem annyira gazdag, hogy még tőlük kérjünk kölcsön.

Várom a válaszokat!


2011. júl. 4. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Március végén mekért és még az év szeptemberében összeházasodtunk. Már a házunkban laktunk egy éve!
2011. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti így döntötettek,így lesz a legjobb!

Az pedig szép tőletek,hogy nem kértek az esküvőre pánzt,

ha a házvevésben támogatnak titeket!

Nálunk 9 hónap telt el az eljegyzés és az esküvő közt!

De nekünk már volt házunk(párom öröksége)azon nem kellett

gondolkodnunk!

2011. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Másfél hónap.
2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
1,5 év volt az eljegyzés és az esküvő között! Egyébként egyáltalán nem számít, hogy most 2 hónap vagy 2 év, csak együtt maradjatok szeretetben előtte is utána is! Sok boldogságot!
2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekünk 4 év telt el, elég fiatal voltam az eljegyzéskor (20 éves) és még megvártuk, amíg befejezem a főiskolát.
2011. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem múlt nyáron kért meg, jövő szeptemberben lesz a lagzi, tehát majdnem 2,5 év.

Nem tudom miért probléma ez?

2011. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

utolsónak!

régen volt az a szokás (amit ált. ma is tartanak) , hogy eljegyzés után egy éven belül esküvő


engem idén májusban kért meg, jövő májusban (ha minden igaz) lesz az esküvő

2011. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2,5 év.

Közben szültem és nevelgettük a gyereket. Nem tartottunk nagy hacacárét, igazából a férjem és a szülők miatt volt esküvő. Nekik volt fontos, nekem nem. Hiszen már együtt éltünk 6 éve :)volt családom.

2011. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!