Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Milyen esküvői ruha állna jól ilyen alakon?

[link]

[link]


Kb ilyen alakom van,de a mellem nagyobb!


Ilyen ruhák tetszenek nagyon de nem tudom hogy állna!

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Köszönöm! :)


2012. jan. 24. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a ruhák vékonyabb alakon állnak jól. De semmiképpen ne válassz vállpánt nélküli ruhát,ha nagy a melled. Könnyen lecsúszhat rólad tánc közben.
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a modell, és szerintem a ruhák is nagyon jól fognak állni rajtad.Nekem az elsõ 2 nagyon tetszett.
2012. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 3.-at felejtsd el. Csípőbe szabott ruha annak áll jól, akinek karcsú a dereka. A te alakodhoz az első 2 fazon menne, ami a melledet emeli ki, a csípőt pedig eltakarja. Leginkább úgy lehetne látni, ha felpróbálnál ruhákat.
2012. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt ruhák talán nem a legelőnyösebbek, de nézz körül itt:

[link]

2012. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az első jól állna, ha szép dekoltázsod van (már miért ne lenne), akkor a szív dekoltázs a legjobb, de semmiképp se legyen egyenes. Nekem 85C-D-s mellem van, és nem kell a ruha alá melltartó, ha halszálkázott, fűzős ruhád lesz, az tart, és alakot is formál,szerintem olyat válassz.

én 160cm és (már csak!!) 70kg vagyok :)


ilyenek álltak/állnak jól:

Fazonok:

[link]

[link]

[link]


Mintában:

[link]

[link]


Ne derékból bővülőt válassz, az a legrosszabb.

Az első képet tudom csak megnyitni, eszerint homokóra alakod van. Én a derék alattól bővülő, A-vonalú ruhát javaslom abronccsal, arra figyelj, semmiképp se legyenek rajta kereszt-minták, inkább ferdén fodrok, hímzés, díszítés. Hosszít, ha a szoknya kezdeténél a deréktól lefelé V alakban van a dísz, mint az utolsó linkelt képen

2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell pantos ruha, nekem 80 D-s mellem van, pantnelkuli ruham lesz, meg sem modul rajtam, ha rendesen meg van huzva a fuzo, akkor az tart. arra figyelj, h derektol bovuljon, es a mellresze ne szivecske alaku legyen, mert az nem passzol pontosan a nagy mellen, legalabbis az en tapasztalatom ez. meg az, h megneztem 1000 ruhat a neten, aztan ma elmentem 1 szalonba es 50.0000ert megleltem 1 meseszep ruhat, ami tok mas mint amiket elkepzeltem. eloben minden mas, ezt hidd el :D
2012. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az első illik legjobban az alakodra, de miért nem mész el egy ruhaszalonba próbálni? Akár nem is menyasszonyi ruhákat, csak sima alkalmi ruhákat, hogy nagyjából képben legyél a fazont illetően.
2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

rajtam meg pont a szives dekoltázs mutat legjobban :)

ezek szerint nem csak alkat, hanem komolyan személyiségfüggő is :)

2012. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló az alakom, 180 magas vagyok......Van olyan ruha amiben én is csinos lehetek nem pedig duci? Fogynom kéne tudom :(
2012. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!