Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így jó lenne? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így jó lenne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhét szombaton esküvőre vagyunk hívataloska a párommal.Nem közeli hozzátartózó csak ismerősök azok akiknek az esküvőjéről szó van. És nem tudom mit vegyek fel.

Ha jó idő lesz akkor valami koktél ruhát szerintem. De ha nem akkor gondoltam arra is hogy felveszek egy fehér nadrágot,hozzá valami felsőt. Szerintetek ehhez az összeállitáshoz ha fel vennék egy fehár (alkalmibb) sarut az jó lenne ? Azért sarut mert utálom a magas sarkút! :)

Mit gondoltok ? Linkelhettek képt is(mert konkrétan nem tudom milyen felsőt vegyek fel)

Elöre is köszike!:)


2011. júl. 23. 15:20
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ez igyjó lesz :)

a fehér nadrághoz blúzt válassz szerintem :))

2011. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem egy színesebb felsőt, mondjuk narancssárágát, vagy kéket. [link]
2011. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha alkalmi a saru és jól néz ki, akkor semmi gond vele. Nem kell mindenkinek magassarkúban feszíteni.


Nem ismerem a stílusod ezért többfélét linkelek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha fehér nadrágot veszel,akkor mindenképp színes felsőt vegyél,mert nem illik fehérbe öltözni :)) Ezt azért mondom,mert tavaly voltunk egy esküvőn ahol az egyik lány fehér hosszú ruhát vett fel.pedig nem is ő volt a menyasszony,utána a menyasszony nem szívesen mutogatta azokat a képeket,meg elég bosszús volt :)
2011. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!