Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes varrónővel varratni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes varrónővel varratni? Tapasztalatokat várok! :D

Figyelt kérdés

Természetesen nem megsérteni szeretnék senkit :) nem anyagira gondolok most elsősorban. Hanem tapasztalatokat várnék, hogy aki varratta varrónővel, elsősorban "otthon dolgozó" varrónőkre gondolok, nem szalonokra, az hogyan látta? visszakapta azt a ruhát, amit elképzelt magának? vagy a fénykép alapján ugyan az lett? mennyire volt kényelmes. Még nem varrattam soha varrónővel, csak egy blézert, az meg ugye nem ugyan az, ezért vagyok bajban.


Köszönöm a válaszokat előre is :)


2012. jan. 28. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, milyen a varrónő. Aki ügyes, az megcsinálja neked, még akár jobbra is, mint a képen. Egy ügyetlen varrónő munkája azonban soha nem lesz igazán jó.

Nekem egy ismerős - félig rokon - varrónő csinált álomszép ruhákat. De sajna azóta kiment külföldre, mert itthon nem volt kereslet a munkájára. Pontosabban nem volt igény a minőségre, például azt konkrétan mondta, hogy béleletlen blézert szoktak nála rendelni, merthogy azért nem kell annyit fizetni. Na de az igénytelen munka.

Úgyhogy inkább elköltözött egy olyan országba, ahol az emberek inkább fizetnek többet a minőségért, ezért olyan munkát végezhet, amit szívesen ad ki a keze alól.

2012. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, milyen a varrónő. Aki ügyes, az megcsinálja neked, még akár jobbra is, mint a képen. Egy ügyetlen varrónő munkája azonban soha nem lesz igazán jó.

Nekem egy ismerős - félig rokon - varrónő csinált álomszép ruhákat. De sajna azóta kiment külföldre, mert itthon nem volt kereslet a munkájára. Pontosabban nem volt igény a minőségre, például azt konkrétan mondta, hogy béleletlen blézert szoktak nála rendelni, merthogy azért nem kell annyit fizetni. Na de az igénytelen munka.

Úgyhogy inkább elköltözött egy olyan országba, ahol az emberek inkább fizetnek többet a minőségért, ezért olyan munkát végezhet, amit szívesen ad ki a keze alól.

2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szalagavatós báli ruhámat varrattam, jobb lett mint amit eredetileg kitaláltam:)
2012. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én varrónővel varratom a menyasszonyi ruhám mert olcsóbban jövök ki vagy ugyanannyira mintha kölcsönözném. Azonkívűl ha varratod tuti a te méreted lesz és egyedi mert minden apró igényt meg lehet oldani varrónővel. És ha kicsit ezt is meg azt is szeretnél még a ruhádra nem kell vagyonokat fizetned.
2012. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!