Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milye ruhát vegyek fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milye ruhát vegyek fel az unokatesóm esküvőjére? Varrónővel fogjuk csináltatni. Valami egyszerűre, mégis szépre gondoltam. Linkelnétek?

Figyelt kérdés
Amúgy 16 éves vagyok
2010. aug. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


16 évesen csakis valami csini, szexi rucit :))

Egyébként én nem csináltatnék, gyakorlatilag fillérekért lehet venni már alkalmi ruhákat is, nem kell menni próbálni, boltban felveszed, jó rád, és hazaviszed.

2010. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem ezek tetszenek,szerintem jók lennének neked:


[link]


[link]


[link]


-de ezek nem feketében,hanem mondjuk lila vagy rózsaszin


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első linkben ,ahol 4 ruha van egymás mellett,az utolsó fazon lenne jó,valamilyen szép anyagból.

A többi linken szép estélyi ruhák vannak ugyan,de nem 16 évesnek való,öregítenének.

A varrónőddel beszéljétek meg,neki biztosan vannak jó ötletei és tapasztalata is.

2010. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!