Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemüveges menyasszonyokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges menyasszonyokról képet tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
miért fontos ez neked?
2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
90%

Valószínűleg azért, mert a kérdező szemüveges és nemsokára esküvője lesz, és most tépelődik, hogy esküvő előtt még csináltasson kontaktlencsét, vagy maradhat a szemüveg.


Kérdező, maradhat, nagyon csinosak a szemüveges menyasszonyok is, tessék:


[link]

2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tényleg így van. Bár az én szemüvegem jóval jelentéktelenebb, mint a képeken lévő csajoké. Vagyis jóval finomabb. Kezdek megnyugodni.
2012. febr. 5. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
2012. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is szemüveges vagyok (bár még kicsit messzebb az esküvőm) és úgy tervezem, hogy lesz fotó szemüvegben (az esemény nagy részében, mert ha nagyon akarok látok nélküle is, de azért nem az igazi) és lesz fotó anélkül is. Vagy ruhapróbánál megnézem magam mindkét verzióban és ha nagyon nem jó a szemcsi akkor körülnézek a kontaktlencsék terén.

23N

2012. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik rokonomnak tavaly tavasszal volt az esküvője. Rajta is szemüveg volt. Nagyon csinos volt benne, de a lényeg, csak az, hogy mosolyogj, és mindenki gyönyörűnek lát majd. :)
2012. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!