Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Uramatyám, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uramatyám, mit gondoltok erről? Tinédzserek, ti is szerencsésnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

[link]

A kép címe: Jemeni gyermek feleségek férjeikkel, Stephanie Sinclair készítette. 2011-ben!!!


2012. febr. 10. 20:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

De érdekesen undorítóak vagytok.

Ha valakit "megszokásból" erőszakolnak meg, az oké? Csak mert van hagyománya?

2012. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
58%
A korkülönbség nálunk sem alakul másképpen, hiszen nem egy tinilány szaladgál apja korú fazonnal, csak az a különbség, hogy nem házasodnak.
2012. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Igen, megdöbbentően érzéketlenek az emberek :( De nem csak itt, máshol is ezt tapasztalom.


Pedig szerintem muszáj ezekre figyelmet fordítani. Innen lehet értékelni a saját helyzetünket. Baromira nem természetes, ahogy élünk, hogy én is fiatal nőként tanulhatok, internetezhetek, és akkor szexelek a párommal, amikor akarok. És akkor megyek hozzá, amikor akarok. Nem akkor, amikor apám azt parancsolja. Ezek iszonyú hatalmas dolgok!

De semmire sem értékeljük őket :(

2012. febr. 10. 20:46
 14/32 A kérdező kommentje:

"csak az a különbség, hogy nem házasodnak."


Nem!

Az a különbség, hogy szabad akaratukból teszik.


Egyébként innen van a kép, van még pár megrázó:

[link]


Számomra a hatodik nagyon erős még, valóban mutatja egy diktatúra hangulatát. Nincs semmi, csak kopárság, sivárság, pedig rengeteg ember lakik azokban a házakban. És persze a diktátor az isten..

Meg a nyolcadik is erős, ha a jemeni lányoknak nem elég rossz, ott van a kongói lány, aki szintén nagyon fiatal és az undorítóan mocskos folyóban halászik.


Tényleg semmi? Senkit nem érintenek meg ezek? Hogy lettünk ilyen érzéketlenek?

2012. febr. 10. 20:52
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem arról van szó, hogy érzéketlen lennék, hanem, hogy először a saját házunk táján kéne rendet tenni nem? Az miért nem botránkoztat meg, hogy 14-15-16 évesek félmeztelen képeket tesznek magukról a facebookra és hasonló oldalakra? Sőt, fiatalabbak is! Vagy, hogy 14 évesen már túlvannak "mindenen" és azon megy a verseny, hogy ki a nagyobb ribanc? Vagy, hogy egy tonna sminkben járnak iskolába, de oda is csak azért mennek mert kötelező...Nem vagyok egy maradi ember, de szerintem az, hogy 16 évesek borulnak minden szombaton a bokorba ki tudja kivel mert úgy be vannak állva mint a gerely, jobban foglalkoztat jelen pillanatban, mint mások megszokott kultúrája, ami szerintem is elkeserítő, de nem az én jövendőbeli lányaimat fenyegeti!

A 20 éves válaszoló vagyok.

2012. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Az ember mindig is érzéketlen volt.

Az emerek többsége nem vesz tudomást ha szomszédban verik a gyereket, ha egy hajléktalan megfagy a lakása előtt...stb sokáig lehetne sorolni. És ez itt van az orruk előtt nem a világ másik végén.

Ilyen a valóság.

2012. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Értem. Ha egy 12 éves lányt megerőszakol nap mint nap a férje, az nem baj, mert messze vannak.


Ha egy 16 éves önszántából dug azzal, akivel akar, az baj, mert itt vannak.


Egyébként én azt látom, hogy akinek normális családi háttere van, az nem lesz ribi. Azok a fiatalok csinálnak ilyeneket, akik mögött nem áll egy normális család. És miután ma minden nő agyba-főbe meggondolatlanul szül, aztán elválik, hogy is lehetne normális családjuk?

Ergo az a lényeg, h nem kell szülni azért, hogy a pasit magadhoz láncold, és nem kell szülni, ha nem vagy rá érett. Ha ez a kettő megvan, a gyerek is normális lesz.


Na mindegy. Értem, amit írsz, de csak azt látom, hogy nálunk mindig van az embernek választása. De azoknak a szerencsétlen lányoknak nincs.

2012. febr. 10. 21:02
 18/32 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a valóságot meg kell változtatni :)
2012. febr. 10. 21:03
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

Én is szörnyűnek tartom, de én is azt mondom először mindenki sepregessen a háza táján...

És valahogy én alapnak érzem a "szabadságomat", jó, hogy nem vagyok hálás érte...értem ezt abból a szemszögből, hogy persze mondjuk ilyen téren akkor mi szépen legyünk hálásak, mert nekünk ez kiváltság, de a férfiaknak ez alapból "jár"??? Nekik nem ajándék?

Hogy is van ez?

2012. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem nem otthon kell kezdeni. Hanem egy szintre kellene hozni a világ összes országát. Mondjuk minden nőnek járnának a jogok, amik nekünk. Mondjuk a férj nem fejezhetné le a feleségét, mert az lányt szül neki.


Ne haragudj, de ilyet még nem láttam! Szerinted nagyobb gond, hogy pucér képet rak fel valaki magáról a netre, idiótán bár, de önként, minthogy valakit megerőszakolnak? Vagy a szeme láttára lemészárolják a családját?

2012. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!