Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen a hamarosan nyiló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a hamarosan nyiló esküvői szalonom neve? Már régen töprengek rajta, segits, ha tudsz, bármi érdekel

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Az ara para is meg tenné, de a baj ott kezdődik, hogy estélyi ruhákat is szeretnék eladni, nem kiadni, igy valami olyan név kell, hogy az is bejöjjön, aki pl esküvőre készül, de nem ő lesz a menyasszony.
2012. febr. 23. 14:54
 42/55 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom az ara parában minden benne van ami esküvővel kapcsolatos akkor is ha nem csak a menyasszonyról szól,de passz mi más neve legyen mert a hajnalpír és a tiara sem foglal magában semmit
2012. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
27%
"hozzám jössz?" esküvői szalon?:D
2012. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
ugy gondolom, hogy a hajnalfény mellet fogok dönteni, egy kissé viseli a nevemet is....mit szóltok? hogy tetszik?
2012. febr. 24. 10:30
 45/55 anonim ***** válasza:
nekem tetszik!!! :)
2012. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
amúgy hol lesz a szalon? minden álmom volt mindig ilyen helyen dolgozni! :)
2012. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
10%

Szia:)

Minden bántás nélkül!

A "Hajnalfény" inkább éjszakai bár nevének lenne jó!

Olvastam egy Zola regényt az volt a cime

-Hölgyek öröme:) (egy nagy áruház neve volt)

szerintem ez is lehet nagyon izgalmas név egy ilyen szalonnak!:)

2012. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Erdély szivében, ahol a lakosság magyar, igy érthető, hogy nem akarok angol nevet adni, mindenkinek minden hozzászólását nagyon köszönöm, de még mindig várom bárkinek a hozzászólását, ha jó, ha rossz.Köszönöm
2012. febr. 24. 12:39
 49/55 anonim ***** válasza:
0%

Egy csomó olyat írtatok ami már amúgy is létezik.Köztudott hogy nem lehet ugyanazt a nevet adni egy vállalkozásnak amit már valaki levédett...


például:

YES szalon már van!!!


És igaza van annak aki azt írta hogy ezt neked kell megoldanod...Más ötletét ugymond lenyúlni nem szép dolog....

2012. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Ezúton is mindenkinek megköszönném az ötletelgetést, nem nyúltam le senki ötletét, mert a Hajnalfény elnevezés a férjemnek jutott eszébe és nem családon kivüli személynek. Ha valakit mégis megsértettem azzal, hogy kiváncsi voltam az ötletére, attól szives elnézést szeretnék kérni. Köszönettel HAJNALFÉNY
2012. márc. 1. 12:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!