Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjuk meg, hogy jó is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg, hogy jó is legyen? Hamarosan itt az esküvő, viszont nem sikerült "eloltani" 3 család között a viszályt.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy csak a szűk család lenne,de még így sem férnek össze.

Anyósék elváltak, most is haragban vannak, a vacsorára már nem akarnak egy helyen lenni.és a másik tesó sem.Ő egyik szülőjével sincs jóba, így még azt sem tudjuk megoldani, hogy két helyen legyünk, 1x a szüleim és apósék, utána a többiekkel.2 időpontban.De még így sem jó,mert a tesó kimarad.Őt egyik fél sem óhajtja, de nehogy már 3 felé legyünk.

lehet kusza, de ha valaki ki tudja bogozni adhatna tanácsot, mert én már arra gondoltam,hogy lemondom az egészet.

18 emberről van szó, de nagyobb szervezés kell mint 1000hez....mert egyiknek ez nem jó a másiknak az.vagy kiküldöm minden házhoz a kaját, és mi meg itthon maradunk....


2010. jún. 15. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor megírom mi a megoldás. Megmondjátok, hogy x helyen y időben lesz az ebéd/vacsi, lehet jelentkezni ki jön? Ha annyira utálják egymást, max. nem 18an hanem 8-an lesztek. Ez a Ti napotok, nem pszichológiai délután hogy kinek tegyetek a kedvére? Amelyik felnőtt ember 2-3 órát nem bír ki más felnőttekkel az vessen magára.
2010. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nem fog tetszeni lehet amit írok, de ha az én esküvőmön csinálnák ezt a cirkuszt, azon a napom ami csak egyszer van az életben, erre várok már mióta, ennek kéne a legszebb napnak lennie, akkor azt mondanám hogy ne jöjjön el aki nem képes egy 2-3 órás vacsorát kibírni. Felnőtt emberek, arra a kis időre igenis embereljék már meg magukat könyörgöm! nem kell egymás mellé ülni, meg jópofizni, de azért ez már erős túlzás nekem. 3 turnusban ünnepeljek velük... nagy francokat! ez a te napod, rólad kéne hogy szóljon, és nem róluk! én megmondanám nekik, hogy ekkor és ekkor van a vacsora, őket és őket hívtam meg, szerettel várlak benneteket is, de ha nem vagytok képesek 2 órára felnőtt emberként viselkedni az én kedvemért sem, akkor nagyon sajnálom...

van elég baja az embernek, nehogy már még a saját családja nehezítse meg élete egyik legszebb napját...

2010. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem kibogoztam.Én vagyok annyira vehemens, hogy a helyedben megmondanám: jó, rendben nem csípítek egymást, nem akartok egy helyiségben tartózkodni, ez is rendben, megértem, de remélem ti is megértitek mindannyian hogy ebben az esetben nem kívánom a jelenlétetekben kimondani az igent illetve utána lagzizni!Ha pedig hallani akarjátok és velem örülni akkor arra a pár órára legyetek szívesek elfelejteni a dolgot, ugyanis az ÉN esküvőm és nem engedem, hogy bárki elrontsa!!!! persze az másik kérdés, hogy mennyire fontos neked az esküvőd és hogy mennyire vagy karakán!
2010. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Egy termen belül is meg lehet oldani, hogy ne egymás mellett üljenek közvetlenül a haragos felek, sőt, még szólniuk sem kell egymáshoz... Ha ennyire nem felnőttek, hogy egy ilyen helyzetet kezelni tudjanak, az nagyon szomorú, de emiatt nem nektek kéne belezizzenni a szervezésbe....
2010. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
19.12es vagyok. Az előző alatt a legelső választ értettem :)
2010. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

én is megmondanám a kedves rokonoknak,hogy 1esküvő lesz és egy lagzi, nem mennék még kétfelé se. szépen közölni kell velük,h viseljék el egymást, nem kell beszélgetniük,nem kell egymásra nézniük sem, csak viselkedjenek értelmes felnőttek módjára pár óra erejéig. ültesd őket külön,de egy teremben.

akinek nem tetszik,az meg inkább el se jöjjön,ha már nem bír ki néhány órát kulturáltan.

2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az előzőkkel. én hozzátenném azt is, ha ennyire nem bírnak magukkal, akkor nincs lagzi, csak vacsora az értelmesebb barátokkal, rokonokkal. akik képesek felülemelkedni a sérelmeiken. nehogy neked kelljen HOZZÁJUK alkalmazkodni...
2010. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A te esküvőd. Ne foglalkozz azzal, hogy ki kivel, hogyan, miért.

Hívd meg a családot, küld el a meghívót, aki jön jön,aki nem az nem. Ennyi. Te pedig érezd jól magad.

2010. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
a ti esküvőtök a ti napotok. ha ezen a napon sem képesek félretenni a gyerekes sértettségüket egyesek akkor rettenetesen önző emberek. igaza van az elsőnek tények elé kell állítani őket. ekkor és itt lesz ki lesz ott? és ennyi .aki meg nem megy el az legyen boldog a nagy büszkeségével, meg sértettségével.
2010. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén: sz*rnék rájuk, megmondjátok ekkor és ekkor itt és itt várjátok őket azátn aki eljön eljön aki meg nem az vessen magára, miattatok menjenek oda, a többiekkel ne foglalkozzanak, ez az egész nem róluk kell, hogy szóljon, nekünk is van olyan rokon akivel ki nem állhatjuk egymást, nem köszönünk meg ilyesmi, de egy esküvő erejéig elviselném, nem foglalkoznék vele.
2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!