Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmentetek esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmentetek esküvő előtt haj- és sminkpróbára?

Figyelt kérdés
Jó, most lehet okoskodni, hogy mennyi pénzeket van..., úgyis ez lesz, szóval elsősorban azoktól kérdezem, amik nem alacsony költségvetésű, spórolós esküvőt tartottak!
2012. febr. 18. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Spórolós esküvőt tartottunk, e voltam smink és hajpróbán is, de hihetetlen mennyire felesleges volt :)
2012. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kis esküvő lesz(22fő a vacsorán)"alacsony költségvetésű" :-)

Igen,elmegyek.Nem drága és legalább nem akkor ér meglepetés,hogy a kinézett haj v. smink mégsem megy hozzám,v. nem áll jól.

A sminkes 1500Ft-ot mondott 1 próbasminkre(3500) a rendes,a fodrászom pedig próbával és a rendessel max.10e-t mondott.

2012. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok.Én sosem sminkelem magam,a szemceruzám és a spirálon kívül(azt is csak alkalmakkor)így fogalmam sincs,mi áll jól.
2012. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát azért nekem nagyon nem mindegy, hogy fogok majd kinézni a nagy napon, így egy párszor én is elmegyek, amíg meg nem találom a megfelelőt:)
2012. febr. 18. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eleve úgy állapodtam meg a fodrásszal és a sminkessel az árban, hogy tartalmazott egy próbasminket/próbahajat is.


És nagyon jól tettem, hogy volt próba, mert kiderült, hogy a hajam nem bírta azt a fazont, amit megálmodtam, úgyhogy vágni kellett, végül egy plusz hajpróba lett belőle, persze nem számolt fel érte külön összeget a fodrász, de nagyon örülök, hogy így tettem, és nem a nagy napon derül ki, hogy nem jó valami.

2012. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem azért tartom feleslegesnek mert nekem tök mindegy hogy nézek ki. De egy jó sminkes/fodrász tudja mi áll jól neked, nekem eltalálták ami a legjobb, ezért írtam.
2012. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem. És nagyon jó volt, mert végül nem olyan lett, mint amit akartam mert közben találtunk egy sokkal jobbat.
2012. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Én magamra szabadítom a legjobb barátnőm, aki ugyan nem sminkes és nem is fodrász, de profi szinten csinálja...

Ő szívesen megcsinál engem a nagy napra!


Max. előtte elmegyek egy hajvágára, de azt is spórolósba csináltatom, mert nekem nem ér meg 10 perces munka 3500 forintba ...

2012. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Voltam mindkettőn, többször is.

Sminkpróbán először profi sminkesnél voltam (barátnőm), de nem sikerült jól, nem éreztem az igazinak. Volt róla szó, hogy később is lesz még, de aztán úgy döntöttem, hogy teszek egy próbát a kozmetikusommal is. Ő ismeri legjobban a bőröm és kitűnően meglátta mi áll jól, elsőre telitalált volt, teljesen rábíztam magam.


Hajpróbán is voltam, először 2 hónappal az esküvő előtt - teljesen feleslegesen, aztán az esküvő hetében, 2x is. Azért nem volt értelme a 2 hónappal előtti próbának, mert pont annyit nőtt a hajam, hogy teljesen mást mutatott. Végül az utolsó napon dőlt el, hogy milyen lesz a hajam, ez is telitalálat volt :)


Én amondó vagyok, hogy ha a hétköznapokon nem is, de a nagy napon tökéletesnek szerettem volna magam érezni - külsőre :)

Egyébként mindenen spóroltunk, amin csak lehetett - normális keretek között, de ezen nem szabad, ha biztosra akar menni az ember és nem akarja, hogy esetleg a nagy nap délelőttjén a szívroham kerülgesse azért, mert akár a haja, akár a sminkje mégsem olyan előnyös, mint ahogy elképzelte :)

2012. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az esküvő nem aktuális, de ha az lenne, mindenképpen elmennék. Nagyon sokat számít, hogy lássa az ember, valóban ilyet akar-e. Van egy barátnőm, aki a mai napig nem meri megmutatni az esküvői fotóit a családon kívül senkinek, mert aznap derült ki, hogy a haj, amit kért, egyáltalán nem áll jól neki. :(
2012. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!