Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy, mit, milyen értékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, mit, milyen értékben illik így ajándékozni?

Figyelt kérdés

Kevés vendég,étterem,párom testvére,megvan mindenük,így pénz kilőve.

Valószinű párom (nem vagyunk csak pár hónapja együtt)külön ajándékkal készül.

Nekem milyen értékben mit kellene?

Keresek,de nem túl sokat,de összespórolom ,ezen nem múlik.


2012. febr. 16. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mennyi az a pár hónap? ha 2 akkor még oké, hogy külön adtok de ha már van 6 akkor szerintem közösen kéne


Szerintem nem kell túl drága ajándékban gondolkodnod, valamibe gravíroztasd bele a nevüket a házasság napát

2012. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem együtt vegyetek ajándékot. A párod sokkal jobban ismeri a testvére ízlését, főleg, hogy csak rövid ideje vagytok együtt. Inkább vegyetek ketten együtt egy nagyobb értékű ajándékot, ami biztosan megfelelő, minthogy melléfogj! :) Egyébként is családonként szoktak ajándékot venni, és Ti ilyen szempontból most egy családként lesztek jelen.
2012. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Első körben azt mondanám, a pároddal együtt kellene adnotok az ajándékot.


Második körben, azt hogy neked semmit se kellene adnod. Én is voltam már (akkor még csak találkozgattunk a párommal, nem éltünk együtt) így esküvőn, és semmit az ég világon nem vittem, csak magamat. Nem vették rossz néven. Hisz a párom családjától megkapták az ajándékot.


Harmadik körben: ha te mindenképp akarsz adni valamit, az csak apróság legyen. Pl. egy szép formájú üveg, amibe bele van gravírozva vagy a fényképük és az esküvő dátuma, vagy a nevük és az esküvő dátuma.

Virágboltban ízlésesen becsomagoltatod és kész.

2012. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igazából akkor már majd 1 év lesz.

De párom elég nagy értékűben fog gondolkodni szerintem,igy nem együtt lesz.

2012. febr. 16. 10:33
 5/17 A kérdező kommentje:
akkor részemről megfelel egy valami esküvővel kapcsolatos párezer (5-10 akár) forintos ajándék?
2012. febr. 16. 10:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elég! :) Te nem családtagként, inkább kísérőként leszel jelen, csak a közeli rokonság szokott több tízezer forintot adni.
2012. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

20 vendég se lesz.

Igy se számítok közelinek?

2012. febr. 16. 10:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nem azért, de elég tapló a párod, hogy nem közösen adjátok. Nem VESZITEK, hanem ADJÁTOK! attól, hogy ő fizeti ki, lehet úgy tenni, hogy ezt közösen adtátok, nem tőle, hanem tőletek kapta...

jézusom...


és az hogy fog kinézni, hogy párod mondjuk ad nekik egy 300.000E Ftos utalványt a nászútra, te meg ott állsz külön egy gravírozott pezsgőspohár párral???

2012. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem volt még erről szó,felesleges a páromat szidni.


Csak ugyis az lesz,hogy "nem kell semmi,csak legyél ott".

Meg mindenkinek meg lesz mondva hogy nem kell semmi,és mégis mindenki fog vmit.

2012. febr. 16. 11:42
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg a párodat, az a legtisztább. ha ő drága cuccot vesz, esetleg szállj bele pár 1000 ft-tal és adhatjátok akkor tényleg közösen.
2012. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!