Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a rövid/különleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a rövid/különleges esküvői ruhákról?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyiket tartjátok szépnek? Természetesen mindet FEHÉR színben képzeljétek el :)

1: [link]



2: [link]



3: [link]



4: [link]



5: [link]


6: [link]



2012. febr. 23. 01:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Az 5.et és a 6.-at nem adja be, így az első négyet csodálhattam meg, és az első és a második tetszik :)
2012. febr. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Csak a másodikat tartom szépnek. Szerintem egy esküvői ruha csak akkor lehet rövidebb, tehát térdnél végződő, ha hátul is az. Máskülönben egy szakadt lotyó benyomását kelti.
2012. febr. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Olyan spanyolos,táncos jellegűek,de jók.
2012. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem menyasszonynak valók. Olyanok,mint egy bártáncosnőé. A negyedik különösen kihívó. Mintha fehérnemű lenne rajta csak.

Ha nem akarsz hosszú ruhát,akkor találhatsz ízléses rövidet is,de ezek borzalmasak.

2012. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
A 2. és az 5. k*rva jóóó! :D Ha vagány akarsz lenni, engedi a stílusod, akkor 5. Ha kevésbé, akkor 2.
2012. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon szép mindegyik, ha szép formás lábad van, akkor nyugodtan válassz egy ilyet. Nekem mind tetszett amúgy :)
2012. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
nekem alapvetően nem tetszenek a rövid ruhák, de itt vannak szépek. konkrétan a 4. és a 6. kivételével mindegyik gyönyörű :) ha neked tetszenek, szerintem ne gondolkodj rajta, mindenkinek másfajta ízlése van, ha a te stílusod ez, akkor gyerünk :)
2012. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szépek. Egyetlen "bajom" ezekkel a ruhákkal, hogy valóban tökéletes alak kell hozzá, mert csak úgy érvényesül a ruha szépsége. Egy husisabb, teltebb hölgyön már csúnya lenne.
2012. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Nekem gyönyörű hosszú ruhám lesz,az az igazi habosbabos.


De ezekhez hasonlót veszek estére,4 fal között jó lesz :)


Templomba nem való,ágyba igen.

2012. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mindegyik tök jó, de a 4-es az ISZONYAT SZÉP! jó ez a szókapcsolat. Szerintem vannak olyan extravagáns nők, akikhez jobban illenek az ilyen ruhák, mint a királylányosak! Szerintem jó ízlésed van, nekem tetszettek ezek, pedig én elég konszolidált lány/asszony vagyok.
2012. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!