Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek hogyan volt a nászút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan volt a nászút?

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor mentetek, mennyi idő telt el az út és az esküvő között?

Hova mentetek? Mennyi időre?

És ki fizette? Szokás ezt a szülőknek fizetni, vagy nem?


Ha esetleg valakik nem mentek, miért?


Köszönöm mindenki válaszát! :)


2012. febr. 23. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem mentünk. Nincs pénzünk.
2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az esküvő másnapján indultunk, összesen 2 hetet töltöttünk el három országban: Litvániában, Lettországban és Észtországban.


Mi fizettük, illetve a nászajándékként kapott pénz egy részét is erre fordítottuk (de nyilván nem alapozhattunk rá, az út már le volt foglalva mikor még azt sem tudtuk, mennyit fogunk kapni).

2012. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
másnap indultunk, 2 hét karibi szigeteken, mi fizettük
2012. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben mentünk, november elején volt az esküvőnk.

Wellness - re mentünk Gyulára, egy hétre, ami nagyon jó volt, csak ajánlani tudom. Ezt mi fizettük.

De a szülőktől megkaptuk egy 7 napos Izraeli utat, mert ez volt az álmunk, oda májusba mentünk.

2012. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem mentünk, mert nem maradt rá elég pénzünk.

A násznéptől meg a fele sem jött vissza, amiből el tudtunk volna utazni (Máltára akartunk volna menni mindenképp), úgyhogy még mindig gyűjtögetünk és majd egyszer bepótoljuk. :) Tavaly augusztusban volt különben az esküvőnk.

2012. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 héttel a lagzink után volt, Horvátországba. mi fizettük abból a pénzből amit a lagzink során kaptunk. nagyon jó élmény volt, nem hagytam volna ki semmiért.

Azóta is voltunk kettesben , de ez más volt...

2012. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem voltunk, szombaton volt a lagzi, hétfőn kapott munkahelyet a férjem.
2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Május elején volt az esküvő, és júliusban voltunk nászúton. 2 hétre mentünk. Első hét Szentpétervár (régi álmom volt), második hét Finnország tóvidékén egy tóparti klasszikus nyaralóban (mökki) szaunával. Nagyon klassz volt.

Magunk fizettük. Nászútra az ember leginkább álmai úticéljára megy, ha telik rá. Szerintem nem lenne szabad elvárni, hogy a szülők fizessék, persze ahol megtehetik az más, illetve, ha adnak bele.

2012. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem még ugyan nem volt, de azért válaszolok rá, ha nem bánod.

Nekünk június 2-án lesz. Kaptam ajánlatot Korfura, 9-én indulnánk, tehát 1 héttel utána. Kettőnknek repülővel, mindennel együtt lenne 180000 Ft + költőpénz. 8 nap 7 éjszaka. Szerintem ez nem drága. Viszont nem merem lefoglalni, mert még mi sem tudjuk, lesz-e rá pénz. Így inkább abban maradtunk, hogy meglátjuk lesz-e rá keret, ha igen, akkor majd elmegyünk max szeptemberig bezárólag valahova kettesben, akár belföldre is.


A barátnőméknek május 12-én lesz, és 2 nappal később mennek majd siófokra egy három napos wellness pihenésre. Ha más nem jön össze nekik nászút gyanánt, hát legalább itt voltak :) egyébként mi fizetnénk, és ők is a sajátjukat :)

2012. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk kastélyban volt az esküvőnk, ahova már úgy mentünk el itthonról, hogy vittük a csomagjainkat, amiket a nászútra is vinni akartunk. A nászutas lakosztályban szálltunk meg, majd vasárnap felvittek minket a reptérre, és már mentünk is. Maldív-szigeteken voltunk 2 hétig. Mi fizettük.
2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!