Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre dj-t hívni a szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre dj-t hívni a szokásos mulatós zenészek helyett? Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

A következő sorok annak szólnak, aki nulláig pontozta azon válaszokat ahol a lényeg az volt, hogy nem csak a pár érdeke az első, hanem a vendégeké:


Már bocsánat, de ki a bunkó, önző menyasszony, aki lepontozza azokat a válaszokat, amelyek szerint a vendégekre is tekintettel lenni? Mert abban biztos vagyok hogy valami sznob, önző kis menyasszony-jelölt, aki le fogja tojni a vendégeket. Lenullázza azokat a válaszokat, amelyben az illendőségről van szó.


Ha meg mersz szólalni és vállalni a véleményed bunkókám, aki szerint le kell tojni a vendégeket, indokold a nullázást. A Te esküvődön sajnálom a vendégeket, te aztán tuti csak azért hívtad meg őket hogy adjanak neked plusz egy ajándékot. MI másért, ha egyszer úgy gondolod, nem kell az ízlésével foglalkozni? Sznob p.csa.

2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg nevetséges hogy valami p.csácska nulláig pontozott olyan válaszokat, ahol a lényeg az hogy a vendégekre is illik gondolni...a vőlegénye is szerencsétlen hülye lehet ha elvesz egy ekkora bunkót.
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%

nem én voltam :)

csak jó téma. Szerintem vegyes. Miénk falun lesz, 60-40 % rokon, barát arányban. zenekar lesz. nem játszanak külföldit, csak magyart. Én szeretem az Abbát, Jackot, a párom rocker. Szeretjük a mulatóst, de nem csak az lesz, hanem retró is. Ezt szereti a násznép is, szeretjük mi is. Annyit kértem, hogy ne nagyon legyenek ismétlések. Na kíváncsi vagyok erre hány százalékot kapok??? :D :D :D

2012. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk zenekar volt,mégis jó,ha két mulatós számot játszottak egész este,szóltunk nekik,h nekünk erre nincs igényünk,de ha úgy adódik a helyzet,persze játszhatják.Ők kifejezetten örültek,mert azt mondták,h ők se igazán csípik a mulatóst,így sláger és retro szólt,mindenki táncolt és jól érezte magát.Ezt csak azért írtam le,mert a zenész sem egyenlő a mulatóssal.

Amúgy szerintem rendben van a dj,ha a násznépnek zenél,és nem magának(tehát alkalmazkodik a buli hangulatához,nem csak azt játssza,amihez kedve van.

2012. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem megvan mind a DJ-nek mind pedig a zenekarnak a maga előnye és hártánya.


Egy bejegyzésben megpróbáltam ezeket összegyűjteni:

[link]

2012. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én egy esetet tudok neked leírni:


Tavaly nyáron voltunk egy esküvőn a lányunkkal, aki akkor volt épp hogy pár hónapos. Egész jól viselte/viseltük az egész napos esküvősdit. Délután 5-kor már szerencsére a lagzi helyén voltunk, aminek a rajtunk kívül kb. 150 fő nagyon örült. Az esküvő egyébként délelőtt 11-kor kezdődött. Szóval gondolhatjátok ..

Mindenki arra várt, hogy a vőfély a kb. 1 órás bevezetőjét abbahagyja és végre együnk. Eljött a nagy pillanat, mindenki elkezdte "falni" a levest, a tálakat, stb. Mindent egyébként egyszerre hoztak ki a pincérek. Így kérte az ifjú pár.

Az étkezés megkezdésével egy időben a felfogadott DJ kb. 50-es hangerővel elkezdte a zenéit játszani.

Mondanom se kell, hogy beszélgetni nem lehetett bent a teremben, mert senki nem hallotta egymást. Az ifjú pár jól érezte magát, de 1 óra után kezdték észrevenni, hogy eltűnt a násznép. Mindenki kiment a friss levegőre és a szálloda előterébe. Mikor megkérdezték, mi a gond, akkor páran illedelmesen mondták, hogy nagy a hangzavar bent és üvölt a zene.

Szóltak a DJ-nek, de nem sok változott a hangerővel kapcsolatban.

Legtöbben az est hátralevő részét a termen kívül töltötték. Ott ettek, ittak, beszélgettek.

Elég kellemetlen szituáció volt, hogy az ifjú pár bent táncol a disco zenére, a nésznép háromnegyede pedig kint foglalta el magát.


Volt visszhangja az esküvőnek. Sokan nem érezték jól magukat és haza is mentek. Többek között mi is a gyerek miatt.

Legdurvább az volt, amikor az örömszülők álltak fel és mentek haza. Ők viszonylag korán, este 8kor.


Egyébként egy normál zenész vagy zenekar is lehet hangos az esküvőn.

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem kell ahhoz "üvöltenie" a zenének, hogy táncoljanak az emberek.


Mi esküvőnkön pl. sok gyermek lesz, abból is 15 gyermek 1 éven aluli! Nálunk kizárt emiatt a hangos, üvöltő zene.

2012. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lehet vinni persze!


Én egy rendezvényszervező vagyok most voltunk az esküvő-kiállításon is és vannak Dj-ink illetve, vannak 2-3-4 -7 fős zenekarjaink is!


Úgyhogy ezt a pár választja hogy ki mit szeretne.

2012. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!