Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre dj-t hívni a szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre dj-t hívni a szokásos mulatós zenészek helyett? Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnálom, nekem kihalt az egész családom, szinte egy idősebb rokon sem maradt, ezért ha rockzenés esküvőt szeretnék, amilyen zenét egyébként az a néhány megmaradt rokonom is szeret, az az én dolgom. De azért kedves, hogy így lepontoztatok. Anyukám esküvőjén minden úgy volt szervezve, hogy a rokonok, akiket egyébként csak ott látott, mert előtte, utána is sz@rtak a fejére meg ne sértődjenek és hatalmas csalódás volt neki. Az esküvőnek szép emléknek kellene lennie, nem egy kínos "muszáj" eseménynek. Sajnálom, hogy van véleményem és nem az ara-magazinok trendjei szerint gondolkodok.
2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Az nem ara magazin-féle trend, hogy ha embereket hívsz meg egy eseményre, akkor rájuk is tekintettel vagy. Ez alapvető udvariasság. Én sosem olvastam egyetlen esküvői magazint sem, mégis tisztában vagyok azzal, hogy a lagzin nem csak a pár a fontos, hanem a meghívottak is. Mert ha a pár úgy gondolkozik, hogy az a fontos amit ők akarnak, a vendégek le vannak tojva, akkor mi a fenének hívták meg őket??? A nászajándékért?
2012. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és én nem pontoztalak le, és a többiek sem a rock zene miatt tették szerintem, hanem azért mert azt írtad, a vendégek nem számítanak......ez pedig nem illik!
2012. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt írtam, hogy le vannak tojva, már elnézést, hanem ne ők legyenek az elsők. Teszem azt, nekem a rokonságom falusi. Nem tartom velük a kapcsolatot, meg se hívom őket majd az esküvőmre, mert képzeld, nem a nászajándékokért házasodok. De tegyük fel, hogy meghívom őket. Akkor most zsíros kaja legyen, káposzta, mert náluk az a szokás, mulatós cigányzene, menyasszonyszöktetés, meg cipőből ivás? Ahogy a dj sem tüctüc, a rock sem eszetlen hörgés, nagyon jó bulizós számok vannak.
2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én nem úgy gondoltam, hogy a dj tuc-tuc zenéket játszik (főleg hogy nem is szeretjük,sőt...)

Hanem mai slágeres zenéket játszik - magyarokat - és rokit.

Egyébként én is rokkot hallgatok :) de ezt mégsem kötelezném az egész násznépre!

Olyan zenék lennének amit még én/mi (a párommal) is meghallgatunk, és a násznép is érezze jól magát.


Csak az a tény nem lesz furi, hogy egy dj lesz ott, nem egy mulatós zenész?

2012. febr. 23. 18:53
 16/27 anonim ***** válasza:
27%

Lehet finomítani, akkor is így hangzott. HOgy a ti napotok, ne a vendégek legyenek már fontosak....ez így hangzott, és kész. Én is így értettem és valszeg mások is.


De én már leírtam, hogy VEGYES gondolkozás: az ifjú pár ízlése, a rokonok és barátok ízlése, stb. stb. Mind fontos. És a vendéget ha meghívom, megtisztelem azzal, hogy olyan kaját, zenét IS elé adok, amit ő szeret. Megköszönve, hogy velem és férjemmel tölti ezt a napot.

2012. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
Jó, akkor úgy hangzott. Itt látom nem lehet érvelni, ha valamit eldöntöttetek, úgy is van. Kiszálltam a beszélgetésből. További kellemes furkálódást és pontozgatást!
2012. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9%
Hívj cigányzenészeket hegedűvel, csellóval, nagybőgővel. Az elektronikát redukáljátok a kihangosításra! (nekem a lakodalmas olyan búcsú-feeling)
2012. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
9%

Az én esküvőmön ez fog zenélni,és ilyen zenéket! Az lesz ám az igazi buli!



http://www.youtube.com/watch?v=CFKKH52hu1w

2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Sokakkal ellentétben én értem mire gondolsz. Szerintem nincs ezzel semmi baj, nagyon változatos számokat, stílusokat vegyíthet. Mindenki megtalálhatja a magának tetszőt. Én voltam "dj"-s esküvőn és nagyon nagyon jó volt. Sőt a végére mikor már szinte csak a fiatalok voltak még karaoke is volt.

Nekünk is így lesz.

2012. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!