Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha elváltam a második esküvőné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deadly108 kérdése:

Ha elváltam a második esküvőnél kell valami díjat fizetnem?

Figyelt kérdés
Azt hallottam 30-40e ft plusz ha már elváltam

2012. febr. 27. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, utánanéztem google-ban, de nem találtam semmit erről. Ha senki nem mondd itt konkrét választ, akkor esetleg kérdezd meg a közjegyzőnél.
2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi!
2012. febr. 27. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi? Dehogy! Semmi egyéb díjat nem kell fizetned,mint az elsőnél... ha 10x házasodsz,akkor sem! Teremdíj van, az pár ezer Ft. Legalábbis nálunk így hívják.
2012. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem életem első esküvője lesz [legalábbis én úgy tudom] és 22.500 HUF-ot fizettem az állambácsinak, hogy egy vadidegen nő előtt azt mondjam: IGEN. Mind ezt kb. 10 perces esketés alatt, amibe csak a pezsgő (amit ők adnak, nem lehet bevinni) 3.200 HUF!!!

Emellett virágot lehet bevinni az édesanyáknak. Ezt voltak kedvesek megengedni.

Egyébként ha semmi pluszt nem kér az ember, akkor simán 16.000 HUF csak az IGEN kimondása.

Viszont, ha úgy érzem, hogy szebb lenne zöld övezetben kimondani a boldogítót, akkor elég csak 100.000 HUF-ot leperkálnom. Na, meg persze a + költségeket!


Sok boldogságot nektek (is). :))))))))))))))

2012. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, hol tartjátok az esküvőT? Mert ilyen árakat még nem láttam sehol.
2012. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szolnokon.
2012. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, Nekünk össz vissz 10000 ft volt, díszterembérléssel, szülőköszöntéssel és gyönyörűszép ünnepi beszéddel. Ha pénteken lett volna, akkor tök ingyenes az egész.
2012. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és ebben benne volt a gyertyaagyújtás is!!

Hát én biztos nem fizetnék ennyit, inkább máshol tartanám meg a polgárit...

2012. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos hozzászólásokat!
2012. febr. 28. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell fizetni, ha az anyakönyvvezető munkaidején kívül házasodtok. Mi a múlt héten jelentkeztünk be, szóval aktuális az info.
2012. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!