Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok elmenni "barátnőm"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elmenni "barátnőm" lagzijára (09. 01. szombat) Mi a jó kifogás?

Figyelt kérdés
Nem szeretem sem őt sem a barátait, nem is értem miért hiszi hogy barátnők vagyunk, állandóan csak megbánt én meg kerülöm de olyan ostoba hogy még ezt sem látja.
2012. febr. 28. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
vallj színt
2012. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ne menj el..Semmi kifogás nem kell,csak nem mész el és kész.Majd veszi a lapot..
2012. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ha úgy érzed nem barátnőd,meg még meg is bánt akkor minek egyáltalán kifogás?Nem kell megindokolnod miért nem mész.
2012. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz, bajban vagy. De ha te így látod hogy nem is létezik ez a barátság, a részedről meg végképp, szedd össze a bátorságod és mond meg neki hogy érzel. Már hogy szerinted nem vagyok ti igazi barátok, és pont ezért nem érzed úgy hogy neked el kéne menned a lagzijára....Ennyi, ezzel két legyet egy csapásra elintéztél:)

Ha máshogy nem megy, egy hosszabb sms-ben írd le mindezt.

2012. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem unjátok még ezt a sok kamu kérdést? Mert én már baromira
2012. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy az én barátom meg az ő "vőlegénye" haverok is és még a sráccal nem is nagyon van baj, de ez a nő egy boszorkány, felengzős banya, tudom hogy csak azért kellek neki hogy megint belémrúgjon és megbántson és ott beképzelteskedjen
2012. febr. 28. 12:27
 7/18 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy tartani kell a látszatot, nyílt haragra semmi szükség mert abból a haverok is kapnak, mert egy nagy társaság is :( valami külföldi út vagy nemtudom, lábtörés kéne :D (ez morbid)
2012. febr. 28. 12:28
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Ne rínyálj már!!! Nem mész el,és kész..nem kell sem indok,sem kifogás..Nem leszel ott..ennyi.
2012. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ennyi utolsó! Majd elmegy a barátom én meg majd betoppanok egy pár percre hogy na én mennék is :D Végülis nem kell végig ottmaradni, nem kötelező, a templom tuti kizárt h azt végigüljem, majd elmegyek kajálni meg megmuutatom magam egy pár percre 300 emberből úgysem hiányoznék nagyon :D xD
2012. febr. 28. 12:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy programod van/anyagi indokod. Muszáj előtte szólnod, mert különben kifizeti a rád eső ételt is, és ez akkor sem fair, ha nem kedveled őt.
2012. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!