Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok elmenni "barátnőm"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elmenni "barátnőm" lagzijára (09. 01. szombat) Mi a jó kifogás?

Figyelt kérdés
Nem szeretem sem őt sem a barátait, nem is értem miért hiszi hogy barátnők vagyunk, állandóan csak megbánt én meg kerülöm de olyan ostoba hogy még ezt sem látja.
2012. febr. 28. 12:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Végül is a barátomnak muszáj ott lennie a vőlegény miatt meg a haveri társaságért, max én is ott leszek csak nem végig.
2012. febr. 28. 12:35
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha mar feltetlen egy kifogast akarsz talalni, tehat betegseggel indokolni, hogy tavol maradsz, akkor mar ne labtores, mivel ott mar gipszre is szukseg van, viszont lehet egy sima virus, hanyas, hasmenes pl. ezt ellenorizni sem tudjak, a baratod elmehet, mivel megtiszteli a baratjat ezzel, te pedig kozlod a baratoddal, hogy nem erzed jol magad pl.

Nem feltetlen kell ezt tulkomplikalni.

2012. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen amúgy!


A másik hogy nem kamu kérdés!!!! Szerinted ez nem életszerű? Egyszer egy évben írok ide tanácsért erre az is kamu :D

2012. febr. 28. 12:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Te figyelj, szerinted 300 ember között mennyit fog veled foglalkozni?! Kb. semennyit!

Elmész, bulizol egy jót, és kész!

Ha nem akarsz elmenni, akkor ott más ok van szerintem!

2012. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt mondod bekaptál egy hányós vírust rosszul vagy és nem tudsz menni.
2012. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elé állsz és megmondod az igazat.Most mi olyan nehéz ebben?Vagy küldj neki egy sms-t,vagy egyszerűen ne menj el.Tudom,írták előttem,de ez lenne a jó megoldás.Miért állsz szóba olyan emberrel,aki csak megbánt?Illendőségből se tedd ki magad ilyesminek.
2012. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

a legjobb ha megmondod.

bár ha olyan típusú a csaj hogy minden pitiáner dologért hatalmas bosszúkat csinál és terrorral tart "barátokat", akkor nem érdemes vele összeveszni.

ha nem jön be a hányós -hasmenéses kamuduma, akkor beszéld meg a nagymamáddal hogy épp akkor legyen rosszul és rohannod kelljen hozzá, "aggódni" érte, és kész is a tökéletes indok.

nekem kutyámtól kezdve minden haldoklott már mikor le akartam rázni ilyen "barátnőt". a rosszul vagyok -szöveg nem volt jó mert azzal érvelt hogy ő még betegen is eljönne (hogy szívja a vérem. egyébként tényleg.)

ezért mindig más van rosszul és akkor kénytelen megérteni hogy hozzájuk kell mennem. sőt, úgy is vezetem be a dolgot hogy őt fényezezem. "te vagy a megjobb barátnőm. úgy aggódom XY miatt, rosszul lett és el kell mennem hozzá. tudom hogy megérted, ezért is szeretlek annyira blabla..."

és akkor már nem is tehet másként mint hogy megérti.

az utóbbi időben úgy ráztam le hogy azt mondtam hogy depressziós vagyok és senkit nem akarok látni - és nem is mászkáltam azon a környéken, nehogy gond legyen.

sajnos nem vallhatok színt mert az előző "barátnője" megtette és kb. tönkretette a csajt.

2012. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én már egyszer írtam a kérdésedre. Szerintem el se menj, mert 5 perc is elég h felidegesítsd magad. Szerintem a barátod se menjen el, mert így meg neki lesz ciki. Az meg végképp rossz ötlet h csak 5 percre mész, az rosszabb mintha el se mennél....Nélküled is megtartják, ne idegesítsd magad rajtuk.
2012. febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!