Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kérjem meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok!Annyira szeretem,hogy tudom,más nőt képtelen lennék így szeretni ahogy őt.

28 éves férfi vagyok.1 évvel ezelőtt megismerkedtem a reptéren a barátnőmmel aki akkor volt 38 éves.Már az első beszélgetésnél amikor megkérdeztük egymástól ki hány éves,őszintén megmondta a korát,amit nehezen akartam elhinni,mert azt hittem velem egyidős.Gyönyörű nő,humora is van,és tényleg nem látni rajta,hogy közelebb van a 40-hez mint a 30-hoz.(de a kora engem nem zavar,és nem érdekel)A repülőutat végig beszélgettük,nevettünk,és szinte rosszul esett,hogy Londonban elbúcsúztunk egymástól.(mindketten csak látogatóban voltunk) Én annyira akartam újra találkozni vele,hogy képes voltam visszaútra új jegyet venni,csak hogy vele utazhassak.Sikerült,és azóta mindig összejárunk,beszélgetünk,élvezzük az életet.4 hónapja végre az enyém lett.Voltak előtte kapcsolataim,szexeltem is nem kevés nővel,de vele a szex is más.Egyszerűen annyira csodás,hogy úgy érzem mindig szeretnék vele lenni.Így most együtt vagyunk,de sosem mondtuk ki,hogy mi most járunk.Én ennél többet szeretnék.Szeretnék vele élni.nemcsak időnként aludni nála,és pár napot együtt tölteni,vagy nem csak pár napot nálam tölteni,hanem azt szeretném ha életem hátralévő részében minden reggel velem ébredne,és velem feküdne le.Feleségül szeretném venni.De kicsit félek.Egyszer megözvegyült,egyszer elvált.Félek,hogy nem kellek neki,vagy valami gátolni fogja,hogy szeressen.Tudom,hogy szeret ő is,mert érzem,látom a szemében.Látom amikor elpirul,amikor azt hiszi nem figyelem,és olyan gyönyörűen néz..

Arra gondoltam,hogy meglepem egy úttal,és ott kérem meg a kezét,de úgy hogy ha igent mond akkor már rohanjunk is hogy összeházasodjunk.De lehet,hogy csak elé kéne állnom,és megkérdezni,hogy hozzám jön-e? Mégis hogy csináljam?Kérlek segítsetek,hogy kérjem meg a kezét??meglepetéssel,vagy kérdezzek rá?


2012. febr. 28. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán tényleg nem lebeszélni akarlak, jó látni, hogy vannak, akik boldogan élnek :) De szerintem még várj vele picit. Ismerd meg jobban, tudnod kell, hogy hogy reagálna. Beszélgessetek sokat, és ha gond nélkül tud beszélni az elveszített és az elvált férjéről is, és készen áll ténylegesen egy komoly kapcsolatra, akkor vesd fel az esküvőt. Nem tudom, hogy mennyit vagytok együtt, jó lenne az ő szemszögéből is látni pár sort a kapcsolatotokról, mert a tiédből minden szép és jó, de benne lehet, hogy vannak félelmek, egyebek. Vidd el egyszer egy szép étterembe vacsorázni, sétáljatok egyet, és közben beszélgessetek, mondd neki, hogy szereted, hogy jó lenne ezentúl mindig együtt kelni és együtt feküdni, vele élni, közösen tervezgetni... és figyeld a reakcióját. Ha inkább pozitív, akkor mondd, hogy te szeretnél belevágni pl. az összeköltözésbe, hogy minden napot együtt tölthessetek, de persze azt is megérted, ha ez neki esetleg korai, stb. Innentől rajta áll a döntés.


Négy hónap komolyabb kapcsolat után szerintem ne rohand le rögtön egy lánykéréssel, főként, hogy már kétszer férjnél volt. De ki tudja, lehet, hogy összejön.


Mindenesetre sok sikert, és sok boldogságot kívánok! :)

2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Túl korai a négy hónap miatt.

a meglepetést szerintem felejtsd el, rákérdezni meg csak akkor érdemes ha biztos vagy az igen válaszban. Inkább talán várj és puhatolózd körül a véleményét.

2012. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Többször találkozunk.Igazából 1 éve folyamatosan kapcsolatban vagyunk,de csak 4 hónapja feküdtünk le.Én már az első nap megtettem volna,de úgy voltam vele,hogy ha majd ő is készen áll akkor jöhet a szex.Rendszeresen megyünk éttermembe,kirándulni,és a hétvégéket ha nem dolgozunk,akkor mindig együtt töltjük.Már mondtam neki ,hogy szeretem,sőt imádom..Nevetgél,és néha ő is kimondja.Igaz azt is mondta,hogy ő nem dobálózik könnyen ezekkel a szavakkal.Ezért is tudom,hogy szeret ő is.De megőrülök,hogy még nem az én életem része teljesen..Odavagyok érte..

2012. febr. 28. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:

:D

Bárhol kéred meg a kezét Neki tökéletes lesz:)

2012. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az 1. írta. vesd fel neki az ôsszekôltôzést, hha arra jol reagál és úgy is minden klappol, akkor nyár vége felé hajrá! én drukkolok, mert jo látni, h vannak velem egykorú értelmes, szívvel élô pasik is :)
2012. febr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

óóóó Istenem, de édes vagy:) olyan jó volt végigolvasni, ahogy leírtad az egészet...szerintem nyugodtan kérd meg a kezét! jó ideje ismered is, bár lehet, hogy nem konkrétan kéne a kezét megkérned....talán ha felhoznád a témát, hogy ő h gondolja a kapcsolatotokat....mert lehet, hogy elé állsz, hogy hozzám jössz feleségül? ő meg csak néz és nem fogja tudni mit mondjon, mert lehet, hogy a két férj elvesztése után tényleg nem akar férjhez menni....és ha ezt közli, nem biztos h neked jól esne...sőt....én inkább rákérdeznék, hogy ő hogy gondolja:)

23L

2012. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez aranyos, de eloszor talan rendes kapcsolat kene koztetetek es en a hazassag elott ossze is koltoznek egy evre.ne hamarkodd el ezt a dolgot!
2012. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Részben igazuk van azoknak, akik azt mondják, ismerd meg jobban. Ez a magyar felfogás. Na de azért lehet olyat hallani, hogy szerelem első látásra. A te részedről az, na de az övéről? Kérd meg a kezét nyugodtan bárhogy, de csak ha biztos vagy benne, hogy el is fogja fogadni. Ha azt érzed, hogy még bizonytalan, akkor várj. Viszont ha megkéred, mindegy hogyan teszed. Csak a lényeg, hogy tudja, te teljesen komolyan gondolod és nagyon szereted. Hajrá!
2012. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem megkérheted nyugodtan, de csak ennyi, nem kell rögtön rohanni bárhova is! szerintem.


mondd el neki ezt, amit itt leírtál, és tedd hozzá, hogy nem sietteted, de szeretnéd, hogy tudja, te itt vagy, rád számíthat, és nem kell rögtön válaszolni, csak tudja, hogy a kérdésed bármikor fennáll, s bármikor válaszolhat!


21Ł

2012. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!