Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsú Szolnokon? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú Szolnokon? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Párom márciusban szeretné tartani a névnapjával együtt. Mivel alapból hallott az egész város és a szórakozási lehetőség itt egyelő a béka segge alatt kettővel, így max. sörözésre gondolt.

Én viszont örülnék neki, ha a srácok kicsit a földre néznének. Mivel nem sűrűn jár el már szórakozni (kislányunk születése óta), így jó lenne, ha most felhőtlenül ellenne.

Igazából ötletem sincs, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. Főleg itt ... 'tanyán'!


Valakinek ötlete, tippje?! Mik azok a kellékek, amik elengedhetetlenek?

Táncos lány(ok) kizárva, mert nem szereti őket és csak kimenne a helységből.


2012. febr. 28. 23:06
 1/9 anonim válasza:
szerezz be egy zene gepet ahol non-stop megy a zenet es olyat amit szeret
2012. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
disco, v házibuli, v vmi koncert. akár Bp-en. ha ott nincs semmi, akkor mozduljanak ki kicst. de ha a párod nem bulizos és neki a sôrôzés maximálisan kielégíti az effajta igényeit, akkor hagyd. mégis az ô legénybúcsúja lesz :)
2012. febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szeret bulizni, azzal nincs gond. Világ életében mozgalmas ember volt :)))

Csak, mióta megszületett a lányunk (7 hónapja) azóta nem akar menni bulizni/sörözni a haverjaival. Mindig azt mondja, hogy folyton rajtunk jár az esze, hogy minden rendben van-e itthon!? Hogy vajon éjszaka kellős közepén mit csinálhatunk ... vajon mit?! Alszunk ..

Ha sikerül is elzavarnom, akkor is legkésőbb hajnali 1-2 körül hazajön. Egyszerűen lehetetlen bírni vele a gyerek születése óta...


Most pedig azt találta ki, hogy ő a névnapjával együtt tartja a legénybúcsút. Csak én ezt nem szeretném! Mert ez jobb esetben nem ismétlődik meg minden évben, mint egy mezei sima névnap..

2012. febr. 29. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
na, az én párom lenne ilyen :) ôt kúlônôsképpen nem hatotta meg a gyermekunk szuletése ezen a téren. beszélj vele, h kapcsoljon ki nyugodtan, nektek semmi bajotok nem lesz, hha 1 éjjel nincs otthon. de mondom, ha nem akar menni, akkor ne erôltesd. megváltozott az értékrendje miota gyermeketek van és ez tulajdonképpen nem is baj.
2012. febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szolnokon elég nehéz, párom is odavalósi.

Ott a legjobb progi sztem a bowlingozás (ha még meg van a bowling ott a vasút mellett).

Vagy ha működik még az Ibiza (asszem ez a neve) ott a Tisza-ligetnél, max ott lehetne egy jót bulizni. Sajna tényleg nem sok minden van Szolnokon.

De ha párod maximálisan elégedett lenne egy sörözéssel,akkor engedd,hogy úgy legyen! :)

2012. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy még egy sütievő verseny a Zagyva cukiban :D :D

(és utána sörözés) :)

2012. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg van mind a kettő, amit írtál. Az Ibiza az tele van fekete szénnel, ha érted mire gondolok. Még nappal se mondanám biztonságosnak ... !

A vasút állomás melletti meg nem is lenne rossz ötlet!

Most néztem még egyet a Honey Club-ot. Azt mostanában sokan dicsérik.

Ha a hely meg van, akkor már közelebb vagyok a megoldáshoz. Már csak azt kell tudni, hogy mi legyen a búcsúján .. :))

2012. febr. 29. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem. Sztem a bowlingnál meglehet dumálni a személyzetet,hogy legénybúcsú lenne, és hát buliznátok is kicsit- mindenféle kis feladatokat ott is be lehet vetni párodnak, nem utolsó sorban pedig isteni koktélok vannak ott! :)
2012. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Szolnok teli van jó szórakozóhelyekkel, én imádok Szolnokon bulizni :)


De a bowling tényleg jó ötlet.

2012. febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!