Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik manapság egy legénybúcsú?

Figyelt kérdés
Már csak a filmekből kiindulva elég durvák lehetnek, mindenféle nőcskék meg ilyesmik. Kérdeztem a párom he összeházasodnánk és lenne legénybúcsúja mit csinálnának. Azt mondta tartanának pinceszert egy eszem iszommal azt kész. Kérdezem még, hogy és lennének nőcskék is mi? Erre ő nem nem lennének. Kérdezem én, az ilyet mért mondaná el? Tudja mindenki, hogy tetszik a pasiknak ha egy félmeztelen nő riszál neki, nem? Nagyon félek tőle, hogy ha oda jutunk pont ezen a ki*aszott legénybúcsún fog megcsalni! De kell ez, ha netán nem lenne tartva akkor nem néznék őt hülyének miatta? Nem tudnék utána az oltár alőtt igent mondani neki! Ja, persze amit nem tudunk az nem fájhat! De ha ilyen alkalommal megy félre 1 pasi azt tuti eltitkolná szerintem.
2011. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu. Nálunk mindenkinek volt leány, ill. legénybúcsúja is. Voltak táncosok is. Sőt, videóról később a pasik és a csajok is látták az egészet. Semmi nem volt. A táncos lány tekergett, a vőlegény meg lányos zavarában csak vigyorgott ( a táncos pasinál ugyanez volt). Ha a pasid meg akar csalni, akkor azt megteszi. Nem kell hozzá táncos lány.

Nem kellene ennyire parázni ettől a dologtól.

2011. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
68%
Én is tartok ettől. De ennyi erővel a lánybúcsún ugyanez megtörténhet, nem?
2011. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ezen parázni. Ha meg akarna csalni, azt megtehet bármikor, nem pont a legénybúcsún, ahol jó sok tanú is akad. Hiába haverok, az egyik így is, úgy is elkotyogja a feleségének/barátnőjének és borul a bili.

A filmeket ne vedd alapul, ott az összes legény és leánybúcsú klisékre épül.

2011. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nem rosszindulatból írom, de ne gyárts elméleteket, amikor még a probléma közelében sem vagy! Felesleges! Normálisan meg kell beszélni, ha az esküvő elé juttok, hogy Te nem szeretnéd, hogy lenne legénybúcsú (és persze lánybúcsú)vagy ha lesz is, nem szeretnéd, ha táncoslány lenne ott. Ha a párod nem őszinte veled, az már régen rossz. Akkor nem is kellene eljutni odáig. Vagy ha Te nem bízol benne, hogy amit mond, az úgy is van. Nálunk ilyen nem volt, de bevallom én sem szerettem volna, ha táncoslányos legénybúcsúja lett volna a férjemnek. Nem tartottam volna attól, hogy megcsal, csak egyszerűen nem esett volna jól, hogy félmeztelen csajon legelteti a szemét, miközben én már 7 hónapos terhes lévén úgy éreztem magam, mint egy bálna. :) Szóval felejtsd el ezt a témát, aztán ha aktuális, akkor beszélgessetek róla.
2011. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményetek, hogy nem legény/leány búcsú lenne hanem( végülis az lenne) a párom pár jó barátja és nekem is pár barátnőm beülnénk valahova (kultúrált helyre) és ott ennénk innánk dumcsiznánk? Én igazából ellenezném a legénybúcsút! Nem vagyok annak ahíve, hogy lagzi előtt mind2 fél még jól élje ki magá, csináljon amit akar meg stb... Annak úgyse lenne jó vége, később esetleg konfliktusok alakulhatnak ki belőle.
2011. jan. 5. 11:37
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

És ha ott csal meg szerinted meg fogod tudni?

Saját vélemény, de vagy tartanék normálisat, vagy semmilyet. Ez a beülünk közösen valahova, nekem annyira snassz. Akkor miért is nevezzük "búcsúnak"? Ezt bármikor meg lehet csinálni!

És a legény/lánybúcsú nem arról szól, hogy még jól éljük magunkat. Ezt vagy megtette addig valaki, vagy nem! Ez egy jó buliról szól, aminek éppen ez lett a neve!

Ne fújd ez fel annyira! A pasid hagy döntse el,hogy mit szeretne. Ha ha nem szeretnél oké, de ha ő szeretne, a legnagyobb butaság "megtiltani" neki!

2011. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lihegd túl a dolgokat, és csinálj normális bulit. Nem kell semmibe belemenni, amibe nem akarsz. És ha a párod is így gondolja, akkor semmi gáz nem lesz. Ha meg megcsal, jobb is, ha nem házasodsz vele össze, mert akkor előbb-utóbb sor kerülne erre más alkalommal. Bulizzatok, te csajokkal, ő pasikkal, és kész.
2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd félre,az aggodalmaid,mert késöbb meg fogod bánni az elmaradt leány/legénybúcsut!Hiszen ez az utolsó alkalom arra,hogy mint "lány"bulizz egy nagyot!Én is aggódtam anno emiatt,és megbeszéltük,a férjemmel,hogy ki melyik szórakozó helyre megy a csapatával,igaz elöször én is nehezen oldódtam fel,mert állandóan azon agyaltam mit csinálhatnak:)de 2pohár pezsgö,és finom vacsi után elmúlt!Éjfélkor pedig együtt taxiztunk haza a párommal.Ennyi!De sajnáltam volna,ha ki hagyjuk,és szerintem igy volt jó!
2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
82%

Tedd ezt. Hívjátok meg a legjobb barátaitokat egy kis közös bulira-beszélgetésre.

Ez tökéletes így.

2011. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Mért lenne ez snassz? Hallottam már ezt mástól is, hogy nem akartták, hogy vita legyen rajt, hogy ez ezt akarja az meg amazt és így döntöttek! Így nem volt az, hogy vajon mit csinált és éppen milyen r**gyóval/fazonnal! Ha te annyira bizol vagy bíztál a párodban felőlem azt csinálsz amit akarsz! Én annyira nem bízok benne, csinált hülyeséget, nőről nem tudok de szerette őket és én így szeretném elkerülni a nagy csalódást! Ne
2011. jan. 5. 11:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!