Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik egy leánybucsu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy leánybucsu, legénybucsu?

Figyelt kérdés

mit csinálnak ott a házasulandok?

a másik fél nem érzi rosszul magát?

mennyibe kerül a párnak a bucsu buli?

mi szokott ott ilyenkor történni?

nagyon kiváncsi vagyok... mert a filmekben elég gázosak szoktak lenni... valojában is szabad ilyeneket csinálni?

Köszi a válaszokat!

egy nem soká házasulnado :)


2011. jan. 12. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Először is.Nem párban zajlik.

A lánybúcsún csak csajok vannak, a legénybúcsún csak pasik!

A barátnők(fiúknál barátok)szokták szervezni.

Ilyenkor mindenféle vicces feladatot kell a menyasszonnynak végigcsinálni.Ha nem sikerül, büntetést kap, ami álltalában rövidital ivása cumisüvegből!

Ha a sztriptízes fellépéstől tartasz, beszéld meg a pároddal, hogy szeretnél e ilyesmit.

Nálunk nem volt, mert én sem, és a párom sem szeretett volna.

Viszont az ivászat kötelező!

Végül is a lányságodtól búcsúzol!

Ha bővebbet is szeretnél tudni, szívesen segítek!

2011. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh nagyon köszi:D akk nem is olyan vészes a dolog:) és am egyszerre van a buli, v 2külön időben? :) köszi:D
2011. jan. 15. 11:40
 3/3 Cuccster válasza:

Szerintem jobb, ha többször is tartotok, hátha az egyik jobban sikerül mint a másik, így emlékezetes lesz :) az meg, hogy mi történik egy ilyenen..

Az ami ott történik, annak a dolga, aki ott van. Én bizti nem mesélném el senkinek, sose fogok nősülni, felesleges pénzkidobás, és persze csak egy papír..

2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!