Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 60-70 fos eskuvo nagyon kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60-70 fos eskuvo nagyon kicsi eskuvonek szamit? Es a satorban levo eskuvokrol mit gondoltok? Mar nagyon regimodi? Ennyi ember elfer igy?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy sátorban elfér akár 100 is, azért 70 fő nem kicsi bár attól függ mihez mérjük, a milliárdos 1000 fős esküvőkhöz kicsi...de amúgy teljesen rendben van, a sátorossal sincs baj ha nektek így tetszik, a ti napotok az van amit ti akartok, akinek meg nem tetszik nem egy el, úgy is kell neki, nem arról szól hogy ki hol akar enni meg táncolni hanem hogy összekötöd az életed a másikkal a többi csak flancolás,és aki emiatt nem egy el arra nincs is szükség.
2012. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most éli reneszánszát a "sátoros" esküvő, szóval nem. A 60-70 fős esküvő átlagos méretű, nem kicsi, nem nagy. A sátor méretétől függ, hogy elférnek vagy sem.
2012. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek miért mindig másoknak akarnak megfelelni?!

Ha nem lenne ez a nagy dínom-dánom körülötte,akkor sem gondolnék semmi rosszat,az lenne az első gondolatom,hogy szeretik egymást,legyenek boldogok...

Szóval úgy csináljátok,ahogyan Nektek tetszik...

Biztosan elfértek majd(természetesen a sátor méretétől függően) és én sem mondanám régimódinak...

Gratula és sok boldogságot,ha egyáltalán Rólad,Rólatok szól a kérdés...

2012. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sokkal jobb és közvetlenebb hangulatú, mint az éttermi. Én nagyon szerettem őket, nagy kár, hogy mindenki kezd leszokni róla. Nálunk anno 120 fős (és nagyobb) esküvőket is tartottak sátorban, a méretétől függ, hogy hogyan fértek el.
2012. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem agustusba lesz az esküvőm 43fővel és az anyósom szerint ez is sok....szóval nézőpont kérdése:)
2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!