Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik le legegyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik le legegyszerűbben és gyorsabban egy esküvő?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hallottam, h el kell menni (hova is:-)? a házasságkötésre, talán még túl kiöltözni sem kell... Elég 2 tanu és össze is lehet házasodni..


Ilyen esküvőre, mit kell az embernek magával vinnie? Mennyibe kerül? Meg lehet bánni, ha valaki ezt a módot választja? Pl. diszkréció végett, vagy mert "gyorsan" kell.. Most ez nem is lényeges....


Aki így házasodott, leírná mit kell előtte szervezni és hogyan? Nem bánta meg, hogy nem voltak vendégek? Minden érdekelne... Köszönettel


2012. márc. 8. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem ilyen lesz, de a menete a következő. bementek az anyakönyvvezetőhöz, kértek 1 időpontot, elvileg 30 nappal korábban kell menni, mint ahogy házasodni szeretnétek. ha hétköznap mentek házasoni, akkor ingyenes, hétvégén kell fizetni, ez önkormányzatonként változik, nálunk pl 19000. amikor bejelentkeztek mindkettőtöknek ott kell lenni, személyi és lakcímkártya kell. ott elmondanak mindent, ha nem akartok semmi pluszt, akkor azt ott megbeszélitek. bementek a tanukkal az adott napon, elmondjátok a szöveget, aláír mindenki és viszlát, kb negyed óra.
2012. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 30 napot ki lehet kerülni, ha kérvényezitek (kis darab papíron), hogy előbb meglegyen. Indokolni kell ilyesmikkel: terhesség, külföldre távozás.
2012. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első írta:

Időpont-kérés, 2 tanú (akár az utcáról is), kimondjátok a boldogító igent, aláírás.

2012. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
De miért akarod ilyen gyorsan? Jön a gyerek, vagy mi? Vagy csak nem akartok nagy felhajtást. Az esküvő egy ember életének egyik legszebb napja, miért akarod ennyivel letudni? Én biztos megbánnám a helyedben. Legyen szép és emlékezetes. Ha nem is akartok templomi esküvőt, a polgári attól még lehet szép. Gondold át, hogy biztos akarod-e, mert a leírásod alapján azt se tudod hogy megy egy esküvő. Lehet hogy nem kéne ezt még...
2012. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

"Én biztos megbánnám a helyedben."

Szerintem meg ne akarjál más helyett érezni.

A legszebb nap dologgal is vitatkoznék. Nekem életem legpocsékabb időszaka volt az esküvő előtti szervezkedés. Annyit sírni, és kiabálni rég nem volt szerencsém. Az a nap meg a túlélésről szólt.

2012. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi is pont ilyet tervezünk a közeljövőben. Személyi, lakcímkártya és születési anyakönyvi kivonat kell hozzá. Akkor el kell dönteni azt is, hogy veszed fel a férjed nevét.Megbeszélitek az időpontot, 2 tanúval elmentek és 15 perc alatt kész az egész. Akár hétköznap is, kiöltözni sem kell.

Azzal nem értek egyet, hogy "életed legszebb napja", ha nagy lagzit csinálnánk szerintem nekem végig csak az idegeskedésről szólna és nem arról, hogy "jajj de boldog vagyok".

2012. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De miért olyan szörnyű ez, most komolyan? Nem inkább ti vagytok nagyon görcsösek? Jó, nekem még nem volt esküvőm, csak 19 vagyok, de én biztos full boldog lennék, és pörögnék a vidámságtól. De azért az esküvő után már csak jobban lettetek, nem?

Amúgy azért írtam azt, hogy én megbánnám a helyében, mert kérdezte, hogy "Aki így házasodott, leírná mit kell előtte szervezni és hogyan? Nem bánta meg, hogy nem voltak vendégek?" Tudom, hogy nekem még nem volt, de attól még... Én nem hagynám, hogy azért legyen esküvő előtt rossz kedvem, mert azon rágódom, hogy mit mondtak a neten.

2012. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!! Mindegyik építő jellegű volt és segített! A kérdések is:)


Őszintén szólva, külföld miatt lenne így.. Kinti élet és munka van, viszont szeretjük egymást és otthon szeretnénk még szorosabbra fűzni a kötelékünket. Ez valahol egy diszkrét megoldás is szerintem, mi azok vagyunk...

Nem a buli a fontos nálunk, vagy a "megszokott", hanem, hogy megpecsételjük a kapcsolatunkat egy esküvel, illetve esküvővel :) ..


Megbánni talán nem lehet, ezt a "gyors" megoldást, mert törvényileg házasok leszünk így is, de ha nem tennénk meg is ugyanugy szeretnénk egymást, mint most, és a jövőben is..

De most úgy érezzük, hogy szeretnénk megtenni és ha lehet, nem bonyolult szervezés árán..

2012. márc. 9. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól van így oké, csak azt hittem, tényleg valami kényszerházasság lesz. De amúgy sok boldogságot :)
2012. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mégegyszer !!!!! :D
2012. márc. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!