Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok segíteni menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni menyasszonyi ruhával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Linkelnétek olyan ruhákat ami olcsó és drága kategória....

Arra gondolok, hogy mondjuk 50-80 olcsó és 100-150-200 drága!

Árat is írnátok, megköszönöm. Ha vettétek hol vettétek stb!Mennyi volt azt is! :)



2012. márc. 6. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Férjhez ne menjünk helyetted?
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem köszi! Nem adom senkinek a párom, igaz hogy most jol összevesztünk, de akkor sem :D
2012. márc. 6. 20:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Lényegében, azt szeretném, ki mennyiért vette a ruháját, és linkelne-e képet is! :D
2012. márc. 6. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:
2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Kedves utolsó!Amit belinkeltél az egy Mori Lee ruha!Nálunk vidéken 75ezerért lehet bérelni!Ha hamisítványt bérelsz, az lehet kb olyan 50ezer :) Bocsi, h beleszóltam :)

Én csak bérlési árakat tudok az alábbi ruhákra:

1.Ez nálunk 45ezer Ft bérelve!

[link]

2. Ennek a bérlése 99ezer Ft

[link]

3.Az a bizonyos Mori Lee 75ezertért:

[link]

4. Ezeket pedig 85ezerért lehet bérelni nálunk, itt vidéken:

[link]

[link]

[link]

Bocsi, ha hosszúra sikeredett :) Ezek mind márkás, eredeti ruhák!Nemrég voltam ruhapróbán, júniusba lesz az esküvőm, azért tudom a pontos árakat :) Nekem amúgy a második lesz a ruhám, de 10ezer Ftot engedett is belőle a hölgy!amik ilyen drágák, azokban minden kiegészítő benne van, ami 45 ezer abba csak a menyaruha!

2012. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a szalon saját ruhája, ezért írtam, h kb ez, az áthúzások ilyenek, de nem hímzett, hanem rózsákkal kirakott. külföldi szalonból fogom bérelni egyébként, hogy nem híres tervező kreálta, az pont nem érdekel,mert jól áll. felbróbáltam ott benjamin roberts, enzoani, cosmobella, stb híres tervezők eredeti ruháit, meg sem közelítették ezt, a súlyukról meg ne is beszéljük, leakasztani alig tudtam a 7 kilós ruhát, nem még mozogni benne 1 napig. és mivel euroban fogom fizetni, ezért írtam, h kb. 50.000 lesz. abban a szalonban amúgy ezek a tényleg szép, de számomra hordhatatlan ruhák kerültek 90.000 ft-ba kölcsönözve, fájt is a szívem, h nem rám találták ki őket, de hát mit van mit tenni. pedig minden álmom volt enzoani rucijában férjhez menni, de ha egyszer negyed annyira sem állt jól mint ez, inkább lemondtam róla.
2012. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úristen, írtam h bocsi h beleszólok!Mert félrevezető, mert az a ruha amit belinkeltél, az ennyibe kerül nálunk!Az, h ami hasonló ehhez, arról fogalmam sincs h mennyi!Csak a kérdezőnek akartam segíteni, h ha ezt látná valahol legyen támpontja!De mind1!
2012. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem rosszindulatból írtam, csak kifejtettem a dolgot. ha úgy tűnt, akkor bocsi, nem az volt a célom egyáltalán :)
2012. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én itt találtam legolcsóbban szép, egyedi ruhákat:


[link]


a régi modelleket 40-60e-ért neked is adják, rád alakítják (mármint ollóval), de vannak új modellek is, azokat kölcsönözni lehet drágábban.

2012. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez a ruhám:

[link]

Sincerity Bridal ruha, úgy hiszem 2010-es modell

89.000,- volt vettem, boleróval

2012. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!